bugün

zorunlu askerlik kalkıyor prof askerliğe geçiliyor olacaktır.

morlar için tanım: cumhurbaşkanınin yarın aćıklayacağı büyük bir karar.
istifa kararıdır. hadi inşallah. belli olmaz belki allah böyle uygun görür, birden bire rte'nin kalbine merhamet iner, gerçi olmaz ya, belki olur. çünkü o, "rahmetimiz gazabımızı aşacaktır inşallah" demişti. şimdiye kadar hep gazaptı, belki istifa ederek halka merhamet eder.
büyük olasılıkla silahlanma serbestisi getirecek bir karardır.

umarım vahim silah ruhsatına esneklik gelir de evimi polatlı füze okulu'na çeviririm.
Torba yasa olabilir. Fetöcüleri vatandaşlıktan çıkarma olabilir. Mallarına el koyma olabilir. Kamuya büyük personel alımı olabilir. Profesyonel ordu sistemi gelebilir. Güvenli bölge kararı çıkabilir.bm ye rest çekilebilir. Ohal sıkıyönetim ilanı olabilir.referandum sinyali ile başkanlık seçimi duyurulabilir. Sonra demedi demeyin.
tsk'nın milli savunma bakanlığı'na bağlanması olabilir aklı varsa darbeyi önleyecek profesyonel ordu gibi bir sistem getirir.
içerisinde her türlü ego ve faşist düşünceleri barındıracak açıklamadır. aksinin olduğunu görmedim ki farklı bir şey bekleyeyim. yağmurdan kaçarken doluya tutulduk gibime geliyor ama hadi hayırlısı...
yeni yasa olacaktır bence, içinde idamda olur, başkanlıkta olur.tahminim bu yönde.
başkanlık için yapılacak olan referandum. yüksek ihtimal.
başkanlık sistemidir.net.
ülkede geçici bir süre ile huzur ortamı sağlanana kadar sıkı yönetim ilan edilmiştir,tüm yurtta sokağa çıkma yasağı ilan edilmiştir, akp ve rte yönetime el koymuştur. planlanan tüm seçimler daha sonra açıklanacak bir tarihe kadar ertelenmiştir.

kısaca buna benzer bir açıklama olacaktır, demokrasi sevenleri sokaklara bekliyoruz.
umuyorum başkanlık için referandum demez. çünkü eğer derse bu kaos ortamının nedeni korkarım ki sadece bu amaç uğruna görünecektir. istikrar yaprak gibi sallanır.

kuvvetle muhtemel idam gelecek ve bu fetocuları asalım diyecekler. apo da arada kaynayacak. ya da orduyu boşverip tamamen polis devletine geçelim filan da diyebilir. yani aslında her şeyi diyebilir her şeyi beklemek lazım.

ayrıca askerliğimi bitireli bir yıl bir ay oldu. geri çağırırsa valla gitmem. ancak yüz başı filan yapacaksa durum değişir.
gezi parkına avm yapacaktır. hazır çomarları sokaktayken çatıştırmak istiyordur.

adamcaz seviyor aksiyonu. düşünsene piyonların var sürüyorsun falan.
'' sevgili kardeşlerim , başkanlıkla yönetilen bir türkiye bir daha asla böyle kara bir olay yaşamayacaktır '' diyecek gibime geliyor.
hilafet ilani, seriatin gelmesi falan diyorlar yok ebesinin ami.
Askeriye cumhurbaşkanına bağlanabilir. Kendisi gk olabilir.