bugün

manisa 19 mayıs stadyumunda saat 16.00'da başlayacak spor toto süper lig 13. hafta karşılaşması.
bilet fiyatları da açıklanmıştır;
Kapalı üst : 20 TL
Kapalı alt A-C : 10 TL
Açık : 5 TL
Spil ve Gediz Kale arkası : 3 TL
Misafir : 3 TL
spor toto süper lig 13. hafta maçı,

saat 16:00'da başlayacak olan maçın hakemi kuddusi müftüoğlu imiş.
Bursaspor'un biraz daha kazanmaya yatkın olduğu maç.Manisaspor'un kazanmasını istiyorum ama Manisaspor Hikmet Karamanla istikrarsız bir grafik çiziyor.Bursa toparlanmak istiyor.Zevkli maç olacağının kanaatindeyim.Yine de Manisa 2-1 alır diye düşünüyorum.
yaklaşık yarım saat sonra başlayacak mücadeledir. dilerim bursaspor kazanır ve duraklama dönemine son verir.
turgay bahadır ın ofsaytın kitabını baştan yazığı maç. azcık geride kal kardeşim.
Top Manisa'nın ağlarında.0-1

edit:0-2
batalla attı fark 2 oldu. Bursaspor'un nihayet açıldığı maç
hikmet karamanın bu maç sonunda yine telegole çıkmasını istediğim maç.
(bkz: bu sefer güldürmedi)*
0-2 bitti.
bursaspor'un üst sıralardan vazgeçmeye niyeti yok.
bursaspor'un 2. yarı manisa'ya acıyarak tarihi farkı teptiği maç...
biz ne trabzon'a, ne beşiktaş'a, ne de galatasaray'a benzeriz. hikmet hoca'nın bunu tahmin etmesi ve intihar timleri ile sahaya çıkmaması gerekirdi. üstelik 5 tane de eksiğimiz varken...
herneyse efendim. biz yolumuzda yürüyoruz. 22 mayıs 2010'da görüşeceğiz elbet...
hikmet karaman'ın "karşımdaki takım alt tarafı bursa, saldırayım nasılsa kazanırım" deyip defans güvenliğini boşladığı maç. oysa ki, trabzon, beşiktaş ve galatasaray'a karşı oynadığı defansif, kontrollü ve kontraatak anlayışına dayanan futbol anlayışını yine ortaya koysaydı bu maçtan da puanla ayrılması daha kolay olacaktı.
bursaspor'un "ben sivasspor değilim ulan" dediği maç olmuştur.

bari bu takımı küstürmeyelim...
bursaspor için antrenman havasında geçen maç. düşüşe geçtiğimizi düşünenler havasını almıştır.
bursaspor böyle devam ederse gecen yılın tekrarını bize yaşatacak takım olarak tarihe gecebilir.

bu da goller: . .com/manisaspor-0--2-bursaspor-mac-ozeti-izle-20112010.html
(bkz: anadolu takımlarının bursaspor a yatması)
timsahın dört atıp ikisinin kabul olduğu maç olarak kayıtlara geçti bu mücadele.

ayrıca aklıma geldi de, ne kutlu sondur o öyle. ne mukaddes, ne asildir..

(bkz: 22 mayıs 2010 bursaspor gençlerbirliği maçı) heleloy..
çıkışında manisalı taraftarların "ay ayol ibne bursa ibne bursa" sloganını atacağı kesin olan maçtır.
bursaspor un çok rahat kazandığı mücadeledir, sıra kayserispor a gelmiştir.