bugün

öncelikle değinmeliyim ki bu bir uçak giyim virali değildir. Kendilerinden 17 ekim 2015 tarihinde, hastanede benim doktor olduğumu gösterebilmem için muhtaç olduğum renkli önlüklerden sipariş ettim. Daha önceleri de sipariş verdiğim olmuştu, ve yine aynı sıkıntıyı yaşatmışlardı bana. Kendilerine hiç üşenmeden bir e-mail atarak yaşanan sıkıntıyı bildirmiştim. Görüyorum ki değişen bir şey olmamış.

1)Kardeşim, e-ticaret denen olayda satış işlemini gerçekleştirdikten sonra müşteriye bir kargo takip numarası vermelisiniz ya. Uykularım kaçıyor benim, kargoma ne oldu, dur bi bakayım şimdi nerede, dur şimdi de bakayım kargom uyumuş mu yemeğini yemiş mi...Ama sağolsunlar o kargo eve gelene kadar yüreğim ağzımda benim, söyleyin bana kardeşlerim; siz hiç ''kargo eve gelir de evde olmazsam, geri götürürler kargomu o zaman ben ne bok yerim'' kaygısını taşıdınız mı? işte bunun için o kargo takip numarasını müşterisiyle paylaşmayan uçak giyime kırgınım...

2)Nasıl bir kafanın ürünü olarak aras kargo ile çalışırsınız? En son gelen kargomu gidip şubesinden almak zorunda kaldım, kargo dağıtım elemanı dairemin önüne kadar gelmesine rağmen. Kargocu elemanın söylediği ifade aynen şu: 'abi araçta yer kalmadı biz de senin kargonu bugünlük şubede bıraktık, yarın getiricez inşallah'' Lan çekilişle tır kazandım da sığdıramadınız mı pikabınıza şuncacık şeyi. Sinirlenmekte haksız mıyım azizim, olmaz ama böyle.

edit: Konu doktor düşmanı turnusolu olmuş. Yıllardır süren düzenli ve seviyeli bir ilişkimin olduğunu söyleyeyim de, sözlükten kız düşürebileceğine dair umudunu koruyan kardeşlerimizin yüreğine su serpelim. Ben rakibiniz değilim gençler rahat olun.

(bkz: genç abazalar rahatsız)

edit 2) Allah kimseyi aynı başlığa defalarca entry girerek espri kasacak kadar ezik bir duruma düşürmesin.Bi de profil resminin bana ait olduğunu düşünen saf arkadaşlarımız var aramızda biliyor musunuz? Kaç yaşındasın lan kaç yaşındasın sen dal yaprak? internet bağlatır bağlatmaz sözlüğe mi üye oldun?
Doktorum kısmından sonrasını okumadım.

Edit : o bucalı oturuşundan sonra hayatta başarılar diliyorum.
Özet geçiyorum adam doktor.

(bkz: haydi kızlar özel mesaja)
(bkz: hastanede benim doktor olduğumu gösterebilmem için)
(bkz: merhaba kızlar nasılsınız)
Bu uçak giyim bir harika yavf. Keşke doktor olsam da bende önlük sipariş etsem.
Genellikle ekşide açılan başlıklardan bir benzeridir.

(bkz: Sen çok yanlış yere gelmişsin)
(bkz: sözlüğe girdiğimde önlüğünü sıvazlıyordu)
Hiç unutmam o gün yine doktorum. Renkli renkli önlüklerle hastane koridorlarında seyittiriyorum.
Önlükleri zamanında göndermedikleri için koskoca doktorlar pideci sanılıyor.