bugün

sneijder gibi futbol yoksunu birinin 3 gol atabildiği maçın şikesidir. sergen yalçın bile demişti sneijder bir maçta 3 gol atamaz diye. doğru demiş. şikesiz atamaz.

görsel
Bursaspor'un şampiyon olduğu sene gs'nin gösterdiği desteğe bursa'nın teşekkürüdür.
görsel
(bkz: galatasaray güzel oynayınca şike var diyen fenerli)
kazım kazım'ın nasıl bir satılmış olduğunu, bursanın da sırf fenerbahçe şampiyon olmasın diye yaptığı şikedir.

2010 sezonu, 17 takım birleşmesi ve 17 takımın sikilmesi geri dönüyor.
sikenin kime yakistigini ve tum avrupanin aklinda kimle ozdeslestigini bilenlerin uydurmasidir.
hede bazi kanatlilarin zoruna gitti. sizi gidi kuru yolum kuslar sizi.
kedinin ulaşamadığı ciğere mundar demesinin kanıtıdır.
http://inciswf.com/volkankonak.swf
6 golle sonuçlanmıştır.
(bkz: göt beyanı)

ben değil niki söylüyor bunu.
kuru yolum şikeci kuslarin uydurmasıdır.
4. golü görünce şüphelenmedim değil.
birilerinin bir şeyleri hazmedemeyip çamur atmasıdır aslında. yani uzatmayın işte, şu fenerli pişkinliği denen şeyi bir kerede görmeyelim yahu. azıcık centilmen olun olm.
eskişehirspor mağlubiyeti sonrası galatasaray' ın güzel futbolu ve 6 golünden gözleri korkmuş fenerbahçe fanatiklerinin icadıdır. önem vermeye değmez.
anlaşılacağı üzere 6 golün 5'i fenevlilere girmiş.
4. goldü sanırım, gol öncesi içeri açılan topun üzerinden atlayan bursa defansının akla getirdiği sorudur.
Ahmet Çakar da onaylamıştır.
Twitter güzellerinin nedense televizyonda söylenenlere inanmadığı başlık. Ahmet Cakar twitter'da yumurtlasa buraya taşırdınız,
Kazımın sinema gibi maç izlemesinden ortaya çıkan sonuç.
Zaten şikeden içeri giren de ünal aysal ya doğru he he hıannına.
şikecilerin beyanıdır.
6-0'ın şikesi mi olur amk dedirtir.

ulan o değil tanımını sikeyim de topun üstünden atlayan defans oyuncusunun ilk yarı bitmeden sözleşmesini fesh ederim lan ben.

futbolunun siktiğimin ülkesi ne salak adamlarla dolu.
--spoiler--
"Daum'u tanımasam, Kazım'ı tanımasam, Sercan'ı tanımasam, Bursa camiasını bilmesem bu maçta şike var diyeceğim. Kazım top rakipteyken top toplayıcıdan farksızdı. Sercan'dan, Kazım'dan falan çok rahatsızım. Son derece ciddiyim. Öyle pozisyonlar var ki insanların dikkatinden kaçan. Slalom yapan Eboue'ler Melo'lar gördüm. Civelli'nin top gelirken bacağını açtığını gördüm. Bütün bunlara rağmen bir ithamda bulunmuyorum. Gelen topu görüyorsun, geleni görüyorsun, bacağını neden açarsın? Sneijder'in golünde yine Civelli ayağını uzatmıyor. Şu Civelli denen çocuğun hataları altyapı futbolcularından bile beklenmeyecek hatalar."
--spoiler--
(bkz: bir kuş gördüm sanki) ahahah adamlar o kadar şikeyle içli dışlı oldular ki her fırsatta akıllarına şike geliyor. yendik la yendik bildiğin ezerek yendik. altında bir bok aramayın. hem puan farkı 7 la daha korkmayın hemen.

bahane bahane bunların hepsi bahane...
temiz futbol diye yırtınan tokicilerin ne kadar temiz olduğunu göstermiştir. atılan golleri halı sahada oynarken atamazsın, attırmazlar adama. herkes neyin ne olduğunu görüyor.