bugün

sinan erdem spor salonunda oynanacak olan euroleague top 16 3. maçıdır.maçın başlama saati 20.15 olup ntv spor dan naklen yayınlanacaktır. *
biletleride aldık sinan erdemdeyiz maçıdır.mümkünse futbol seyircileri uzak dursun bu maçtan.az olalım öz olalım sinan erdem de olalım.
ülkemizin temsili adına fenerbahçeye büyük iş düşen euro lig maçıdır. ( modlar bakın bu tanım )

(bkz: başlık parsellemek)
fenerbahçe ülker in kazanmasını dilediğim mücadeledir.
mutlaka kazanılması gereken maçtır, aksi taktirde aldığımız 2 galibiyetin bir ehemniyeti kalmayacaktır...
çok rahat ilk üç periyottan sonra biraz zorlanarak kazanacağını tahmin ettiğim maçtır.
çok rahat fenerbahçemizin kazanacağı maçtır. zalgirislilere sesleniyorum, bir rus atasözü derki; tecavüz kaçınılmazsa zevk alacaksın.
11.5 sayı handicap verildiği bi maçtır. Fenerbahçeülkerin bu maçı rahatlıkla alıcağını düşünüyorum..
fenerbahçe ülkerin yine ukic - ömer - tomas - lavrinovic - oğuz beşiyle başlayacak olduğu mühim karşılaşma, yaklaşık 10 dakika var başlamasına.

edit: kaya sakatmış.
art arda 3 üçlükle maça hemencecik ısınıverdik.*
murat kosovalı televizyonlarımızın sesinin ne kadar açık olduğunu düşünmeden haykırdığı maç.
fenerbahçe ülker:80 zalgiris kaunas:72

maç bitti. artık rövanşa odaklanmak lazım. sayı farkı gayet iyi. son dört kesinlikle hayal değil. başarılarının devamı dileğiyle diyor ve kapatıyoruz.
fenerbahçe ' nin kötü başlayıp sonradan açıldığı ve hak ederek kazandığı karşılaşma . bu takım final four ' u zorlayacaktır hatta kalacaktır da . helal olsun .
umarım yarın da efes pilsen yener ve sevincimiz duble olur .
beklenenden zor geçen ama kazandığımız maç.maçın yıldızı mirsad türkcan mı,emir preldzic mi,sarunas jasikevicius mu karar verilememiştir.mirsad türkcan; kayanın yokluğunda savunmasız kalan pota altını toparlamasının yanında aldığı 13 ribauntla çok önemli iş yaptı.sarunas jasikevicius; oyun ritmi düştüğünde ve zalgiris kaunas öne geçtiğinde, iki kere, ritmi arttırarak oyunu toparladı.emir preldzic; ikinci yarıda mükemmel oynadı.
serbest atış yüzdesi çok kötüydü, pota altı savunması da çoğunlukla kötüydü.ömer onanın üçlüklerini de zaman zaman aradık.bu kadar eksiğe rağmen kazanmak da fenerbahçenin kalitesini gösterir.
fenerbahçenin kazanmasının şaşırtmadığı maçtır. son yıllara bakılırsa eğer fenerbahçenin basketboldaki başarılarının kayda değer olduğu görülecektir. muhteşem gidiyoruz. öyle de devam edeceğiz!

emir preldzic;aga seni yerler diyorum. *
emir in, mirsad ın gözlerindeki o hırsı gördükten sonra bu işin sonunun barcelona olacağına canı gönülden inandığım maç.
fenerbahçe ülker'in zor da olsa kazandığı maçtır. kolay geçer diye düşünenleri yanıltan karşılaşma oldu. fenerbahçe ülker çok iyi oynamamasına rağmen kazandı. pes etmediler. özellikle mirsad türkcan sürekli takımı toparladı. sakatlıkların yanına ömer'in hastalığı takımı olumsuz etkiledi. serbest atışlar felaketti bu gece. bu konuya dikkat etmeliler.

maçın yıldızı mirsad türkcan'dı. çok çalıştı, takımı ateşledi ve çok yoruldu. murat kosova'nın dediği gibi 'o bir ribaund canavarı'.
(bkz: yok artık lebron james)
bu takım için final maçı artık bir hayal değil tespitinin yapılabilineceği maçtır.
serbest atış çalışın lan.
final four için ışık vermeyen maç olmuştur.
lavrinoviç e rağmen kazanılan maçtır. bir oyuncu bir maçta ancak bu kadar hatayı üst üste yapabilir. zalgiris takımı kendi ülkesinin takımı olduğu için mi telaş yapmıştır, vatandaşlarını görünce stres mi olmuştur tam çözemedim lakin tüm maçlarda olduğunda çok daha kötü bir performanstı. kaya ve kinsey in yokluğu hissedildi. vidmar ın yokluğundaki pivot eksikliğini may kapatamadı ve daha iyi bir pivot getirilmeliydi. özellikel top8 ve final four maçlarında pivot pozisyonunda çok sorun yaşanacağının sinyalleri şimdiden belli oluyor. bu arada yine sinan erdem de izledim maçı ve yine seyirci muhteşemdi. 3 te 3 yapmış olmamız büyük mutluluk.