bugün

Öncelikle yazı bekleyin 2018 yazını ,

müthiş çatışmalar , halk olayları ve karışıklıklar yavaş yavaş başlayacak ve artarak kışa kadar devam edecek.

2019 yılı abd nin tarihe gömüldüğü yıl olacak tüm eyaletler ayrı bir devlet olacak..

abd merkezli bir çok küresel şirket çin'e taşınacak ( microsoft ,intel ,google,general electronics ve motors gibi)

2020 yılında avrupa birliğinden tam 3 devlet birden ayrılacak bunlardan birisi fransa olacak

Bonus olarak son bilgi
Yakın bir zaman içerisinde
Dünya veya ay ile ilgili keşfedilmemiş çok enterasan bir bilgi hepimizi şok edecek bekleyin ve şaşırmaya hazır olun.
görsel
Katolik rahibi gibi kehanetler sunmayın.
(bkz: kaynak götüm)
tipik bir çomar düşünce türü..

aç karnına ekmek sokamaz ama böyle yorumlar yapmaya bayılır..

evet abi evet.. amarika çok bozdu..
Büyük resmi gören yazar beyanı.
(bkz: bsgçk)
(bkz: inş cnm yha)
Çok iddalı bir öngörüdür.
https://www.youtube.com/watch?v=3oqfzOj_NOU
Ben yarın ne yiyeceğim hakkında bile bu kadar kesin konuşamıyorum, yazarı tebrik etmek istiyorum, cidden.

Sikerim formatını adam dünya siyasi haritasını yeniden şekillendirdi tebrik etmeden duramazdım.
nah dağılır.
(bkz: Sen hayal kurma Arap Bokunu Çikartiyosun)
askerlik kısalacak haberlerine benzeyen dedikodu.
görsel
Çomarın duası kabul olsaydı gökten kemik yağardı.
Içine nostradamus kaçmış.
bari 20 falan deseydin, 2 sene nedir?

herkes trump birleşik devletleri felakete sürükleyecek şu, bu diyor lakin birleşik devletleri mevcut durumundan çok daha güçlü temellere oturtarak kendinden sonraki başkana teslim edebilir.

konuşmak için çok erken.

ha başarısız olsa dahi birleşik devletler'in sonunu getirebilecek düzeyde başarısız olmaz, heves boşuna.
bizim dış güçlerimizin dış güçlerinin üst akıllarıyla milletin iradesine karşı gelmesi sonucu olacaktır.
ulan bırak amerikayı da bir iki yıl içinde senin ülkende acaba neler olacak onu düşün sen. ya da dur düşünme, gerek yok. birileri büyük resmi çizerler sana sen de ona bakarsın. çok zorlama kendini.
salla başı vur duvara. olmayacak duaya amin denmez unutma!