bugün

ne yani, şimdi biz düğüne gidip pasta yiyemiycez mi, istifa etmenizi rica ediyorum sayın bakan.
gerekliydi, iyi oldu.
Şimdiye kadar akılları neredeymiş. Soran olmamış mı. Aq düğüncüleri yüzünden iş yerinde virüs kaptım bir ay evden çıkamadım. Şimdi mi yasaklıyorlar. Amına kodumun partisi.
Dün ben bi nişan törenine gittim, 1 günle yırttı bizimkiler desene.
Ulen siz var ya siz..

Az malın gözü değilsiniz..

Haziran dan Eylül’e düğünlerde virüsü yay, sezon bitimine doğru düğünleri yasakla..

Benim tanıdığım 2 kişi öldü amq düğünde kaptığı virüs ile.. şimdi iptal etsen düğünleri hangi mekan sahibi yatırdığın depozitoggu geri öder?

Navtex mavsex uyutuyorlar amq hepimizi..
virüs bulaştıktan sonra alınan bir karar. geçti bor'un pazarı, sür eşeği niğde'ye.
Evde kalanlara bahane hazır.
Geç kalınan karar. Olan olduktan sonra anlamsız. Evet.
tüh be şöyle bir düğüna gidip göbek atasım vardı.
Gerek twitter'da açtıkları düğünümedokunma tagi gerek yaptiklari anlamsız protestolarla ne kadar bencil ve akılsız insanlar olduğunu gösteren kişilere karşı nihayet verilmiş doğru karardır.
Hoaydaaa haftasonu düğünüm vardı her şeyi iptal etmek zorunda kalacağım şimdi.
çok şükür beach club'lar köpük partileri serbest. allah devletimizden razı olsun.
yetersizdir. murat övüç ibnesi yüzlerce kişiye kapalı alanda hiçbir tedbir almadan konser verebilecek ve bunu sosyal medya hesabında paylaşabilecek, sagopa bugün antalya'da yarın yalova'da konser verebilecek, oteller tıklım tıklım, havaalanları iğne atsan yere düşmez ama düğünlere yasak getirmek yeterli mi? turizm sektörünü sekteye uğratmamak için üç maymunu oynayan devlet vatandaşın düğünde dağıtacağı yemeğe yasak getirir olmuş. o zaman kapat restoranları, cafeleri. orada yiyenlerin garantisi mi var? çok saçma işler yapıyoruz allah'ım, off. allah'tan 22 ağustos'ta düğün işini halletmişim.
doğru bir karardır vakaların ve vefatların arttığı dönemde yasakların ve kısıtlamaların geri getirilmesi gerekir.
1 Haziran'da önce serbest bırakın
Millet Asker uğurlamasiydi Kezban düğünüydu bir güzel yaysin virüsü

Sonra düğün sezonu bitmeye az kala vaka sayıları çoğaldı hadi düğünler yasaklansin

Bir fıkra geldi aklıma
Vakti zamanında adamın birinin azgın karısı varmış kadın her gece adamdan performans beklermis adam işten yorgun gelir takadi yok

Sonra gel Zaman git zaman kadın artık adamdan seks istemez olmuş
Adam şaşırmış bir gün işe gidiyor gibi yapıp sokağın başında beklemiş

Günde iceri 10 tane adam giriyor hooop 1 saat kalıyor sonra çıkıyor

Merak etmiş

Bir zaman sonra iyice isgillenmis kapının önünde beklemiş
Adamlar bu sefer evin içinde

Odaya bir giriyor 3 tane erkek almış karıyı ortasına evire çevire beceriyor

Saf adam birden bağırmaya başlamış "hanım hanım Bizim kapi açık kalmış neden kapatmiyorsun"

Kadında inler gibi sesle "bey sende bir tuhafsin kari zikildikten sonra kapıyı örtüyorsun"...
Pandemide 2. Dalga sokağa çıkma yasağı ve evde hapis kalma kararı kapıda demekki. Hayırlı olsun..
hafta sonu düğünü olanların dünden beri kendilerine gelememeleri.
Kuzenimin mayısta ertelediği düğününü 2. defa ertelemek zorunda kalacağını gösterir. Neyse ki nikahı kıymışlardı.
gerçekten bunu protesto edenler var ya, diyecek söz bulamıyorum...
Yapan yaptı zaten.
Aralık gibi de deniz tatilini yasaklarsınız.
Arkadaşımın düğünü oldu ama. yanık karı ya yasak dinlememiş.
5 eylülde arkadaşımın düğünü vardı. iptal oldu. Ne olacak nasıl olacak bilmiyoruz.
düğünler yasaklansa ne olur allah aşkına zaten düğün sezonu bitti insanlarla iyice dalga geçiyorlar.
Doğru ama geç bir karar.
Peşinde doktor ordusuyla dolaşanlar sizi hiçe sayıp hastalığı kapı komşunuza kadar getirdiler. Bu saatten sonra düğün salonuymuş, 65 yaş yasağıymış hikaye.

Öyle her gün televizyona çıkıp rakam açıklamayla, tedbir alın demekle olmuyor bu işler. Sağlık bakanının hükümetin inadını eleştiren tek bir cümlesi yok ama tedbiri vatandaş alsın. Görüyoruz nasıl alındığını.

Ulan Ben gıda sektöründeyim, maske siperlik, 15 dakikada bir dezenfektan su sabun ne varsa kullanılıyor, sosyal hayat yok, hâlâ haberlerini alıyorum x fabrikasında şu kadar vaka var, x fabrikasinda bu kadar temaslı var diye.

Aylarca Topyekün yasak olmadığı sürece kıçınızı yırtsaniz bu hastalıktan kaçış yok.

Ekonomi insan hayatından daha önemli bunlara göre. He ekonomi çok iyi diyene de siktir lan oradan derim.
Hükümetin çalışma inadi, sözde kontrollü hayat inadı hem ekonomiye hem de insanlara çok daha büyük bir yük bindirdi.