bugün

aykut hoca için önemli bir sınavdır.
3 puan alınması şart olan maçlardan biridir .
alt bitecek karşılaşma.
bilet fiyatları:
kale arkası: 10 TL
maraton: 20 TL
vip: 30 TL
olarak belirlenmiş maçtır.
yamyamlık yapmayan, şerefli, haysitetli insan tarifinin türkiyedeki karşılığıdır
(bkz: mecnun otyakmaz)
aykut kocaman'ın sahaya:

kalede moussa sow,
savunmada semih yuvakuran, michael owen, elyasa, ali lukunku
ortasahada halide, edip, adıvar

ve forvette;

ihsan-oktay-anar üçlüsünün tamamladığı 11 ile çıkması beklenen maç.

aykut kocaman'la inşallah 7 puanı hanemize sildireceğiz. büyük kaptan aleksizsiniz alek sizsiniz. öptüm bye.
Fener taraftarı bir dusunsun, bugune kadar o zorlu sivas maclarının kilidini kim acmıstır ? Ve o kisilik nerededir ? Yedekte olabilir degl mi ? Aykut isin zor.
evi, parayı, telefonu, çoluk çocuğun kıyafetlerini satıp iddaa'da sivasspor'a oynadığım maç. 3,60 fena oran değil.
18:00'da başlayacak ve sivas 4 eylül stadı'nda oynanacak olan maçtır.

maalesef sonucu belli olan maçtır. bir sivaslı ve beşiktaşlı olarak fenerbahçenin -maalesef- üstünlüğü sağlayacağına eminim. sivas bugün kendi sahasında kaç tane yer bilemem ama istatistiklare bakacak olursak (işaretli olanlara dikkat ediniz!):

>>18.02.12 sportoto süper fenerbahçe 4-2 sivasspor
04.11.11 sportoto süper sivasspor 2-0 fenerbahçe
>>22.05.11 sportoto süper sivasspor 3-4 fenerbahçe
>>18.12.10 sportoto süper fenerbahçe 1-0 sivasspor
>>31.01.10 sportoto süper sivasspor 1-5 fenerbahçe
>>16.08.09 sportoto süper fenerbahçe 3-0 sivasspor
21.04.09 türkiye kupası sivasspor 0-0 fenerbahçe
>>04.03.09 türkiye kupası fenerbahçe 3-1 sivasspor
>>28.02.09 sportoto süper fenerbahçe 4-2 sivasspor
26.09.08 sportoto süper sivasspor 2-1 fenerbahçe

bu istatistiklere göre yüksek ihtimalle fenerbahçe 3 ya da 4 tane atacak demektir. inşaallah yanılırım ve sivas 4 eylül şenliklerine iki gün kala sivaslı hemşerilerim moral bulurlar.

Edit: 0-0 bitmiştir.
Fenerbahçe'nin ilk 11inin Mert, Gökhan, Yobo, Egemen, Hasan Ali, Selçuk Şahin, Mehmet Topuz, Mehmet Topal, Alex, Dirk Kuyt, Moussa Sow şeklinde olduğu maç.

Salih'i ilk 11e koymuyorsun hala Aykut Kocaman, 89. dakikada kurtarıcı olarak oyuna mı sokucaksın napıcaksın?

Şu 11 kişilik kadroda atak oyunun bir parçası olabilecek 4 kişi var. Alex-Kuyt-Sow, biraz Gökhan ve biraz Topuz. Yazıklar olsun.
selçuk şahin' in yine maçın yıldızı olacağı karşılaşmadır. demek ki stoch' un kötü futbolcu olduğunu dünyada sadece aykut kocaman anladı. tebrikler. hayır salak herifler 15 milyon euro falan veriyorlar. lütfen aykut bize selçuk' u anlat. açıkla bize onun ne kadar yetenekli olduğunu. hayır abi belki de biz göremiyoruz. ne bileyim belki de muhteşem hareketler yapıyor da o an şerefsiz digiturk kameramanları sırf sana ve selçuk' a olan düşmanlıklarından o hareketleri göstermiyorlar bize. geçen maç 17 km koşmuş orta alanda ama görememişiz biz. hem salih uçan diye bi eleman aldık biz aykut. onu neden aldık ki?
selçuk'un ilk onbirde, stoch'un yedek kulübesinde olduğu maç. allah sabır versin renktaşlarım.
selçuk'un yine 11'de olduğu maç. kollarımı açıp hayır diye böğürmek istiyorum artık, yeter.
selçuk şahin'in her maç gibi yine harika geri ve yan paslarını izleyeceğimiz maç.
Fenerbahçemin yine saç baş yolduracağı bir maç daha.

Aykut hocanın selçuk ısrarını sürdürmesini an-la-mı-yo-rum, anlamıyorum arkadaş ya. Lan kim bu adam xavi mi iniesta mı kesilmiyor arkadaş ya bu kadar mı önemli, olmazsa olmaz bir adam bu bizim için. Lan bir şeyler var da bu sevimsiz adam da ben mi görmüyorum ya. Kendi kendimi sikecem artık sinirden aq bu adamı gördükçe çıldırıyorum arkadaş bizimkiler göndermeyecek futbolu bıraksa da kurtulsak 3-5 sene sonra.
korcan çelikay'ın on sekiz kişilik kadroya nedense alınmadığı maçtır. bundan önceki iki haftada kalede olan korcan'ın yedeklere dahi alınmaması dikkatleri çekmektedir.
Baroni'yi ilk 19'a bile almayıp Selçuk'un ilk 11 de başlamasının mantığını anlayamadığım maç. Hayır abi tek olayı aldığı topu geri pas yapan adam niye ısrarla ilk 11 de onun yerine Baroni'yi koy iyi iş yapar. Stoch'un yedek kalmasına bile değinmiyorum bence Aykut Stoch'a takmış durumda ağzıyla değil kıçıyla kuş tutsa girmez daha 11'e.
kaptan alex'in takımının en önünde ve ilk 11'de sahaya adım attığı maç.

n'oldu aykutçum?
ilk 25 dakikası yavaş tempoda geçen maçtır. yorgun fenerbahçe, çok fazla olmasa da bazı dakikalarda etkili gelmeye çalışmakta, sivasspor ise daha çok kontra atak kollamaya çalışmaktadır.
görüldüğü üzere fenerbahçelilerin herhangi bir beklentisi olmadığı maçtır. aykut gidene kadar desteği bırakacaklar sanırım.
mehmet topal'ın müthiş bir şutunun üst direkte patladığı maç.

o neydi la öyle?
mehmet topal'ın bazukası üst direkte patlayan maç.
sivasspor a başarılar dilediğim maçtır.
bir fenerbahçe taraftarı olarak açık ve net söyleyebilirim ki! bu kadar saçma salak bir top oynayan belkide oynatılan bir takım daha görmedim. lan biz her maçı karın ağrısıyla mı? seyredeceğiz. bir kere rahat bir galibiyet alamayacak mı? bu takım.
ne zaman adam gibi top oynayacaksınız?
allah kahretsin lan. yıllardır bu gün yarın bekledik durduk yetmezmiş gibi şikeci olarak yaftalandınız, bütün camiayı töhmet altında bıraktınız.
aziz başkan, ceza evine düştün, en az babamı kaybettiğim günkü kadar ağladım senin için. çünkü sen bunu hak etmemiştin.
fakat ''ben burada olduğum sürece aykut bu takımın başında'' dediğin andan itibaren sende yoksun artık. mümkünse beraber defolup gidin.

Türkiye'de Fenerbahçe taraftarı dışında, bunca olan bitene rağmen kulübünü destekleyecek bir taraftar gurubu daha bulamazsınız. taraftar olarak bizler sizi kötü gününüzde bırakmadık hep yanınızda olduk, dosta düşmana feda nedir gösterdik. lütfen sizde bir büyüklük gösterin ve artık bu camianın yakasını bırakın.
sonuna kadar biz fenerbahçeliyiz ulan
http://www.youtube.com/watch?v=vVqd2e370VM

http://www.youtube.com/watch?v=vVqd2e370VM
sivasspor hayli baskılı. nede olsa onlar avrupa ligi'nde m.gladbach, marsilya, ael limassol ile eşleşti. Fener kim ki, peh! selçukla mı yenecek sivas'ı
hem aykut hem de alex'in fenerbahçeden en kısa sürede gönderilmesi gereken maçtır. çocuk oyunu oynarmış gibi futbol takımı idare edilmez. kanımca aziz yıldırım bozulmuş psikolojisi ile yaşananları görmekten aciz bir şekilde seyrediyor. alex ve aykut ikisi birlikte takımı bitirmekle meşguller.