bugün

dahil olmak istediğim ekiptir. eko buradayım.
Aynı kaynaklardan aldığımız haberlere göre ak-itler arasında "ulan biz o işi 2 paket makarna, 1 kilo kömüre yapıyoruz! " diye isyan çıktığı, isyanı dindirmek için ak-itlerin üzerine organik hoşaf fışkırtıldığı gelen haberler arasında.
Kaynak : gösteremem, şu an kullanıyorum.
haa ok, başlık ekşi'den araksa sıkıntı yok, doğrudur o zaman (!)(!) oranın adi bir yalancısı uydurup kaçmış, arkasından 17 sayfa küfür etmişler işte.

aktrollük yapacam diye artık bunlardan medet umuyorsan, senin pilin bitmiş. ıkınma bu kadar. çık biraz dolaş beynine oksijen girsin.
ula biz alnımızın teriyle 2.080 tl maaş alıp,
adalet, ekmek, özgürlük mücadelesi veriyoruz.
ve üstelik cebimizden harcayarak.

not: bu şerefsizliği yapanları belgeleriyle ifşa etmezseniz sizlerde maaşlı troller kadar adi ve alçaksınız. hadi koçlar belgeleri ifşa edin de millet sizin daşşağınızı gılavlasın. belge yok mu? ulan şerefsiz bu başlık ne o zaman insan doğal gazı.
not2: insan doğal gazı=ossuruk yani. keşfi şahsıma ait bir deyimdir. iyi günlerde kullanın.
Ulan 2500 lira para verseler, yıkarlar o belediye binasını o parayı almak için.
Hemde ilk önce ak-itler..
Nede olsa fatihte belediye binası.
kendi yaptıkları rezillikleri isim değiştirip yazıyorlar. bu gün sabahtan beri burası da saatlerdir üç tane aktrolün saldırısı altında değil mi? osmanlı torunuymuş da, ekrem parsel parsel istanbul satıyormuş da, pera otel de neler neler olmuş da.

şu caps gerçek, photoshop falan yok.
görsel
https://odatv.com/kidemli-ak-trol-2407161200.html
Arkadaşlar, bu haberlerin gerçekliği her parti için var. Bunu inkar etmek zaten ahmaklıktır. Her partinin atm çalışanları mevcut, bunu anlamak için kendi semtinizde yüzeysel bir araştırma yapmanız yeterlidir.

Ben siyaseten kimseyi savunmam, ancak fikrime yakın olana oy veririm.

Siyasete bulaşıp eli kirlenmemiş biri olduğunu düşünmek çocuksu bir hayalden öteye geçemez.

Ancak ben şunu söyleyebilirim, yetim hakkı yiyen her kim var ise allah gani gani belasını versin. Ancak aktroller bunu söyleyemez. Çünkü onlar ölümden ve hesap gününden korkarlar. Benimde sırtımdaki küfe günahla dolu olsa bende korkardım.
valla doğru mudur, değil midir bilemem. umrumda da değil açıkçası ama öyle bişey varsa ben kabul ederim. Asgari ücretin 2020 lira olduğu bir ülkede 2500 lira fena para değil. evet evet kabul ediyorum sayın başkan beni bulsun.
Sizde piyasa ne?
Öyle bir iş varsa derhal alabilirim hatta 2300e anlaşırız.
arada ben de övüyorum ama "arada" olduğu için part-time olarak değerlendiriyorlar 1250 veriyorlar.
yoo ben ekrem imamoğlu nun kadrolu ekibindenim 3 bin tl + yol masrafı + sigorta ibb binasında çalışıyorum işim twitter, facebook ve istenilen diğer sitelerde belediye başkanımı övmek bence gayet makul sizin işin piyasası ne rte yi övünce aktrollük yapınca ne kadar veriyorlar.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar