Yasal olandır. 94 doğumlu bir kişi ise benden tam 19 yaş küçüktür. Ayrıca bu şahsın yaşıtlarının da kendisini kıskandığı belli. Açık ve net.
cenin davalarına bakar artık.
Bence yanlış olandır. Yeni mezun olan biri hakim ve savcı olabiliyor. Bildiğim kadarıyla 1 sene kadar akademide eğitim görüp göreve başlıyorlar.

Çoğu kurumda uzman yardımcısı gibi bir pozisyon varken Hakimlik ve savcılık için bu uygulama yok. Çok daha mühim olan insanların geleceğini belki de yetersiz kişiler karar veriyor.

Bana göre ya 3 yıl kadar hakim/savcı yardımcısı olunup sonra tekrar test edilip başarılı olursa hakim/savcı olunabilmeli ya da 3 4 yıl tecrübesi olan müfettiş/avukat gibi uzmanlıklardan seçilmeli bunlar.
1954 doğumlu adam c.b oldu da ne oldu dedirten olaydır.
elini vicdanına koy desek nereye koyar acaba?

23 nisanda yerine vitamin oturtur herhalde.
uzuna dava açmayacaksa olabilir.
Tamam da size giren cikan nedir diye sordurur. Ulan siyasetcilerimiz yasli komutanlarimiz yasli bakanlarimiz yasli savcilar yasli akademisyenlerimiz yasli polisler, ogretmenler doktorlarin bile cogu yasli amk. Birakin azcik genclere kalsin meydan be.

Eksileyen yazar 90 yasinda.
Neden abi olamaz mı? illa her yerde yaşlı, petrol varilleri mi olacak güzel mevkilerde?
zaten stajyer savcı demişler. hemen bu adamı kalkıp davaların ortasına atacak halleri yok sonuçta. hem kuralı, adaleti biliyorsa ve adam gibi vicdanı da varsa neden olmasın ki ? fatih sultan mehmet istanbulu 21 yaşında fethetti unutmayın.
kim yapıyosa biz de yaptıralım ondan.
yok daha anasının amı dedirtecek durumdur.
Ulan zaten her bok kitapta yazıyor oradan açıp bakacak. Suçlu olan kişinin tanıdığı varsa da emir alıp cezayı hafifletecek. 55 yaşındaki adam tecavüzcüye iyi niyet artı kızın rızası var diyor. Bu işler önce tanıdığa sonra da kitaba bakar.
Işe mutfaktan başlıyor saygı duyulmalı.
Genç bir savcı olmuş olur. Ne varki bunda? Herkes anasından savcı doğmadı herhalde.
Yaşıtlarına bir güzel ders olmuştur, şayet özel üniversite değilde normal üniversite olsaydı da aynı olurdu. Başarıdan kaynaklı olabilir.
94 doğumlu savcı olur mu lan? dedirten durumdur. olsa olsa 94 dünya kupasıdır o...
Eger dogruysa ben nerdeyim sen nerde dedigim olaydir.
(bkz: Savcı değildir o savcı olsa duramazsın)
Bize de sıra gelir mi acaba?
Hakim ve savcilikta 35 yas siniri getirilmeli. Avrupada ve abd'de bu boyle. Hatta 40 da olabilir.

Ayrica Hukuk fakultesine yuksek lisans da eklenerek egitim suresi 6 yila cikarilmali.
23 nisansa, neden olmasındır.
hangi partiye oy verdiğine bağlıdır.
bir 10 sene sonra 2004'lüler bile cumhuriyet savcısı olabilir. o zaman bu 1994'lüler yargıtay üyesi falan olur sanırım. bu da bir gerçek.
Eline verin bir telefon, verin sınırsız interneti her dediğinize onay versin.
Akıl yaş meselesi.
Ne adamlar kırklı, ellili yaşlarında olup bi baltaya sap olamıyorlar...
Desteklrnen kampanya.