bugün

http://video.haber7.com/v...yu-kaldirirken-kolu-dondu

şuradan izlenebilen ermeni.

içim acıdı geçmiş olsun ermeni kardeşim, en kısa sürede spor hayatına dönersin inşallah dualarımız seninle.
Ermeni ise sorun göremedim.
are you fifi? çohta fifi!
iyi olmuş d. Çaylak yüzünden kısa entry girilmiyor
(bkz: andranik karapetyan)
hani la..
Acıdığım ermenidir. Her ne kadar acıma yetime koyar g.tüne sözünü ve fırsat geçtiğinde bize düşmanlık yapacağını bilsem de.
diyorsunuz ya ermeni deyip önyargı yapma sığlığı falan, hani derler ya hisler karşılıklıdır. milletimin sıkıntısını ben nasıl yurt dışına gittiğimde çekiyorsam, milletinin sıkıntısını o da türk insanının nazarında çekecek. sığlık değil bu, kanım kaynamıyor pezevenklere ne yapayım yani? en yakın arkadaşım ermeni çıksa gene en yakın arkadaşım olarak kalır da, bugün bile yüz bulup azerbaycan'a saldırma cesaretini gösteren bir millete hoşgörü ile bakamam. bakamıyorum. içimden 'oh iyi olmuş' demek gelse de, onu da diyemiyorum. iki arada bir derede bırakır bu tür durumlar insanı. işte bu bir sınavdır.

al: görsel
entryleri okuyunca üzüldüğüm başlık ulan adam ermeni diye düşmanımız mı oldu bırakın şu genelleme olayını artık insanları milletlerine,dedelerinin icraatlarına göre yargılamayın bu adamın dedesi hainlk etmiş olabilir bu onunda hain,düşman olduğunu göstermez.
Düşünmeye bile cüret edemediğim korkutucu olay.
195 kilo halter kaldırırken kolu dönen ermeni değil 195 kilo halter kaldırırken kolu dönen insandır.