bugün

https://www.uludagsozluk.com/e/44514102/

böyle bir entry girmiştim.

dayanamadım 10 nisan gibi bu kıza onu sevdiğimi ve hayatımda olmasını istediğimi herşeye rağmen söyledim.

kız ise hayatında birisi olduğunu ve bana zaten konuşurken benim tarafımdan ilgi sezdiği için mesafe koyduğunu söyledi.

bu da benim bu entry de yazdıklarımı açıklıyor.

belli ki fazla değişmemiş ben salça olmayayım diye bile isteye o şekilde mesafeli ve kötü davranmış.

teşekkürler hayat.

nisan 10 dan beri bu duruma alışmaya çalışıyorum.

bu sırada ne yaptım. bir sevgilim oldu. gayet güzel bir kızdı. sırf bir ilişkim olsun onu biraz olsun unutayım diye bu kızla 1,5 ay takıldım. 1.5 ay sonra onu asla sevemeyeceğimi anladım ve ilişkiyi sonlandırdım. gene de bana iyi gelmiş olabilir.

malum kız ise benim için sadece güzel bir ruya olarak kalacak öyle görünüyor. onu hep o saf halimle saf sevgimle hatırlamak istiyorum. benim için asla gerçekleşmeyecek güzel bir ruya....

önüme bakmaya çalışıyorum sözlük. daha önce hayatımda bir kişiye aşık oldum ( maalesef bu kıza), bir kişiyi gerçekten sevdim. ikisinden de randıman alamadım.

yeniden sevebilir miyim bilmiyorum yaş oldu 28.

Allah yolumu açık etsin. ama sanırım her ayna bana seni hatırlatacak. belki evlendiğini görürsem soğurum senden. herşey için özür dilerim. geç kaldığım için ve seni tekrar rahatsız ettiğim için. kızcağız benimle arkadas gibi buluşmaya gelmişti oysaki.

neyse. yolumuz açık olsun. Allah bu acıyı sevgiyi kalbime gömmeme yardım etsin. amin.
"...yeniden sevebilir miyim bilmiyorum yaş oldu 28.

allah yolumu açık etsin. ama sanırım her ayna bana seni hatırlatacak. belki evlendiğini görürsem soğurum senden. herşey için özür dilerim. geç kaldığım için ve seni tekrar rahatsız ettiğim için. kızcağız benimle arkadas gibi buluşmaya gelmişti oysaki...."

samimice yazmışsın belli.

randıman diye bakıyorsan olaya... bir şekilde farklı/yanlış bakıyorsun demektir olaya.
ilerde anlayacaksın... emin ol.

yaş 28 ya... en güzel yaşın bir şeyler yapabilmek için. 35'de 28 yaş uçuk gelecek mesela sana. ama yirmili yaşlarında en aklı başında yaşları...
eminsen...
eminsen...
eminsen diyorum bak...

"yeniden sevebilir miyim bilmiyorum yaş oldu 28." diyorsun ya arkadaşım... diyelim 45'e kadar bu senin karşına 2 defa daha denk gelecek veya denk gelmeyecek... emin ol!

hem bir yandan kaybedecek bir şeyi olmayan biri gibi yaklaş....
ama içinde kaybedecek çok şeyi olan biri gibi... ama dışarıdan belli etme.