bugün

evet efendim...

19 mayıs adı altında yok efendime söyleyeyim atatürk ü anma yok spor bayramı ardına sığınarak yaptıkları hareketleri gizlemek amacıyla bu bayramı kutlama amacıyla meydanlara inen tiplerdir. yani insanlar düşünmelidir ki diğer insanları saygı ve sevgi çerçevesi içerisinde yaşayalım. benim evim kadıköy iskelesine çok yakın ve yine yarın birkaç grup tip çıkıp orda davul zurna eşliğinde mastika oynayacak efendime söyleyeyim benim hasta ve yatalak valideciğimi rahatsız edecek bir yandan da toplumun huzurunu kaçıracak yok ya.

kimsenin benim yatalak valideciğimi efendime söyleyeyim hasta bünyemi rahatsız etmeye hakkı yok. burası ak parti'nin kuralları koyduğu ve koyacağı gayet özgür ve demokratik bir ülkedir. beni rahatsız edecek varsa sonuçlarına da katlanmalıdır. insanların bi hafta sonu var zaten günde 15 saat çalışan amcalarımızı kimse rahatsız edemez ezan vakti.
16. entry 19 mayıs vesilesi ile "burada ters propaganda taktikleri de görülmektedir. bu özel günlerde hiç bir insan(eğer insan ise) bu derece şerefsiz ve nankör olamaz" denerek girilmiştir.
muhtemelen bu yılda da boş geçilmeyecek durum. allah kahretsin ya karakola gitmekten bıktım. elden bir şey gelmiyor diyorlar ben de akim'e göndericem yeter artık meclise taşısınlar şu konuyu artık.