bugün

Iki şikeci takımın karşılaşacağı maçtır. Izlemeyin , izlettirmeyin.
Tam dirar'ın oynadığı futbola sövercesine entry giriyordum ki, gol atınca sildim. 1-0 öne geçerek elleri klavyede, hevesleri kursaklarında bekleyen 6alata5aray ve tinerspor taraftarlarına da ayrıca geçirdiğimiz maç.
Tam 80’den sonra gol yiyip puan kaybetmelik maç.
Neyse 80’i beklemedik çok şükür. ismail sana lisans çıkaranın...
şampiyonluğun ayak sesleri olan maç. kudurun lan fetöcüler artık türkiyede size şampiyonluk asla yok evet. hatta net..
Gooooooooollllllll

görsel
Roman, ismail, hasan, şener, dirar, ozan, soldado, neto, alper, fernandao falan gitmeden ve bu adamların yerine kaliteli adamlar gelmeden, doğru düzgün bir fenerbahçe maçı izleyemeyeceğiz maalesef.
fener yemeden duramıyor. arkadaş, her maç gol yenir mi lan? sonuncu sıradaki takımlar bile iki-üç maçı gol yemeden bitiriyor lan. fener bu sezon sadece gs maçını gol yemeden bitirdi.
Aykut Kocaman bu maçta yaşanacak olası puan kaybında telefonu kapatıp nereye gider?

1- gelibolu
2-Eceabat
3-biga
4-sütlüce
Soldado oyuna girdi ve ilk dokunuşuyla (röveşata) bizi öne geçirdi.
Son dakikada gelecek olan golle 2-2 bitecek olan maçtır.
Sivas 10 kişi kaldı.
an itibariyle ortalığın karıştığı maç. sivasspor'dan biri kırmızı gördü karambolde.
Balona röveşata atan adam gol attı.
yanındaki arkadaşına pas atarken topun şiddetini ayarlayamayıp topu taca atan futbolculara sahip takımın kazanacağı maç. sivasspor şapkasını önüne koyup düşünecek ve salaklığına yanacak kimseye suç bulmadan.
Negredo 1
Soldado 1

Gol krallığında ortalık karıştı!
Soldado alıştı bir kere. 2. Golünü attı, 3-1 öndeyiz.
soldado ikiledi, fener üçledi.
fenerbahçe 3-1 yaptı. soldado negredo yu geçti.
GOOOOOOLLLL SOLDADO YALA BENi KEMiR BENi RÖVAŞATA ÇAK BANA iÇiMDEN GEÇ Yi BENi SOLDADOOOOOO.
Janssen'i neden çıkarıyosun aq aldık işte rüzgarı arkamıza ne güel gidiyoruz niye 3 ön liberoya dönüyorsun, çift forvet ne güzel oynuyoduk işte. Aykut hocam bir şey sorucam korkak mısınız acaba?
soldado hat-trick yaptı lan! 4-1 oldu!
Rakip 10 kisi, saldir 5 olsun 6 olsun moral yok zaten.. Hala cift libero kalip Janssen’i cikarmak... Cidden berbat bir hocasin sen daha kotusu yok gelmedi.
15 dakikada hatrick yapan soldado ile 4-1 öndeyiz. Yalnız giuliano'nın asist harikaydı. 5-1 yapıp 6alata5aray'a mesaj vereceğiz sanırım.
Fener maçını izlemiyorum 4-1, sorun bendeymiş. Maç 4-1 ama hala çift önlibero di mi? Soldado'nun son golü aşırı iyi, Messi golü bunun literatürdeki adı.