bugün

sözlüğün daha güzel hale gelmesi için yapılan kampanyadır.

hem 18 yaşından küçüklerin cinsel içerikli entrylerden uzak durması gerekiyor.
(bkz: 18 den sonra cinsellik bitiyor mu yani kamil)
sözlüğün gittikçe +18'lik bir yer olacağını gösteren kampanya.
karşı olduğum kampanyadır.
(bkz: ooolum siz yokken biz vardık burda)
(bkz: 14 yaşımdan beri sözlüklerdeyim)
(bkz: hemi de birinci nesil)
(bkz: sözlüğe sevişmeyenler alınmasın)
doğum tarihini yanlış yazarak üye olacaklarını bilindiği için boşuna çabalanmaması gerek kampanya.
olacak iş değildir. sen onca hakaret et 93lülere, sonra alınmasınlar de. zaten küçük bunlar höt desen ağlarlar, bu kadar laftan sonra da alınmışlardır illaki. bence gönüllerini almak lazım.
zamanın ötesinde bir erotik shop'ın online alışveriş sitesine kaydolurken, "kimliğinizi optik farenizin altına koyun, biz anlarız." diyerek beni yarmıştır. belki bu soruna da çözüm olabilir, denenmeli.
olsa olsa:

(bkz: altıncı nesli bitirme planı)
zeka yaşını nasıl ölçeceğiz yazarların? zira öyle yazarlar var ki değil yazar olup sözlüğe entry girmesine, interneti kullanmasına bile izin verilmemesi lazımdır. önce insan olacak.

eğitim şart
ben mevlana değilim, önce adam ol sonra gel denilesi yazarlar da vardır.
alınanı sikerim kampanyası da yapalım tam olsun amına koyim. bu giriye de kimse alınmasın.
(bkz: sikerim)
(bkz: yes we can)
18 geçtiği halde düşünebilmeyi becerememiş yazarları neremize sokalım cümlesiyle çürütülebilecek kampanya.
çok klişe olucak belki ama, akıl yaşta değil baştadır... olay sadece cinsellikten mi ibaret? bazılarının aklı başında değilde başka bir tarafında ise 18 yaşından küçüklerin hepsinin sorunu haline gelmesi saçma bence. o zaman 18 yaşından küçük ama bakire olmayan bayanlar ve milli oldum diye gezen baylar da idam edilsin bir zahmet. Eğer konu 18 yaşından önce beyninin çalışmadığını kabul eden yazarlarsa anlayışla karşılayacağımı garanti ederim. Veya 18 yaşından küçüklerin hayat tecrübesi olmadığı düşünülüyor da olabilir. Belki bu durumda, bir bakıma haklı olunabilir, ama bazı küçük yaştaki insanların büyük yaştakilerden daha aklı başında ve deneyimli oluşu göz ardı edilmiş olur ki bu da büyük bir değer kaybıdır düşüncelerde.
(ara: kampanyası)
katılacağım, katılabileceğim kampanyadır.
93 lü yazarların sözlüğe getirdiği duruma bakılırsa kesinllikle desteklenmesi gereken kampanyadır. 93 lü yazarlar olmazsa sorun kesinlikle ortadan kalkacaktır.
bunu yapan bunu da yapar;

(bkz: sözlüğe bakire olmayan yazarlar alınmasın)
sonuna kadar desteklediğim kampanya. yazık ya da bi yol yordam gösterilsin miniklere. fotoğraf atıcam diye görsel yüklüyorlar falan, insan üzülüyor. gelsin yanımda staj görsünler. öptüm sizi küçüklerim, bayramda da elimi öpmeye gelin olur mu? *
sözlükteki tüm abaza ve trollerin -18 yazarlar olduğunu sanan yazarımızın başlattığı kampanyadır.
desteklediğim kampanya. oytundur moytundur niteliksiz troller hiç çekilmiyor. az bir yaşı büyük olsa evet yazmakla komik olunmadığını anlar da işte...
Sözlüğün iyiye gitmesi için iyi bir kampanyadır. isabetlidir. Ama önce trolleri de silmek lazım ...
bakın 18 yaşından büyük olup küçük bir çocuk nidâsında yazanıda var, küçük olup yeterli saygı ve olgunlukta takılanıda var bu sözlükte. o yüzden çözüm olmaz haksızlık olur.
yaş değil beyin önemli arkadaşlar...