1. 1.
    18 yaşında yerli anakart yapan genç

Ülkemize gerekli olan gençlerdendir. En acilinden destek verilmeli ve önü açılmalıdır. Tebrik ediyorum.

https://m.haberturk.com/b...-girisimci-anakart-uretti

Edit : ulan biz de biliyoruz asus gibi olmayacağını. Önemli olan yapmak. Heves varsa devamı gelir. Destek olursa daha güzelleri yapılır. Bu başlangıç sadece. Bok atmaktan vazgeçseniz diyorum artık.
    38 -12 ... gethere
  2. 2.
    Sayılarının artmasını dilediğim gençlerdendir.

Ayrıca utandım. Evet.

Bizde mal gibi sözlükte takılalım.
    6 ... yahigewrovski
  3. 2.
    Sayılarının artmasını dilediğim gençlerden biri.
    Lakin görünen köy klavuz istemez, mevcut eğitim sistemi yeni dahiler yerine yeni köleler yetiştirmeye yarar.
    5 ... dalya rock yazar
  4. 3.
    Helal olsun dediğimdir.

Ayrıca o nasıl 18 yaşında ya çok daha büyük görünüyor.
    5 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  5. 4.
    inşallah yakında işlemcide yaparlar tebrik ediyorum.
    2 ... yanmis patates 106
  6. 5.
    Her ülkenin kendi teknolojisine sahip olması çok önemli. Bu gün kötüyse yarın daha iyi olur ama bir yerden başlamak şart. Zaten çağın gerisindeki bir an önce ilerlemeliyiz. Helal olsun.
    5 ... misaki meii
  7. 6.
    100 de 100 yerli diye vestel alin dediler tamami amerikan mali cikti. Bu da boyle cikmazsa beni siksinler.
    2 -2 ... uludagbasinidumanalmis
  8. 7.
    Anakart 18 yaşında olabilir de bu arkadaş pek öyle durmuyor.
    1 -1 ... ulkucuwolf
  9. 8.
    oğlum siz bakmayın yerli anakart laflarına. 33 yaşındayım yerli araba yerli bilmem ne diye çok gördüm. bunu ticari başarıya çeviren yok sıfır.
    zaten mantık olarak tek bir kişinin anakart yapabileceğine inanmak saflıktır. hadi diyelim ki yaptı. ulan içinde kullandığın komponent zaten yurt dışından geliyor.
    bu yerli ve milli safsatasının türkiye'de bitmesi gerekiyor artık.
    4 -2 ... has mahmut
  10. 9.
    Tebrik ediyorum.
    En azından başarılı olacağımızı kanıtlamış arkadaşların var olduğunu bilmek güzel.

Fakat bu gibi becerikli insanları alanında uzman kişi kurum ve kuruluşlar neden destek vermiyor anlamıyorum.

Bu gibi insanları bir şekilde ayak altından yok ediyor bir daha göremiyoruz.

Umarım biri destek çıkar arkadaşa.
    2 ... ne kadar iyisin