bugün

unirock'ın en gitmeye değer konseridir. aynı gün paradise lost ve rotting christ da çıkacaktır.
"napacaz abi arch enemy'yi" diyen, amon'u daha önce izlemiş bireyler için, bu sene geçen seneki havasında olmayan unirock'a gitmenin tek nedenidir.

setlist büyük olasılıkla şuuledir:
intro: choir of the damned
hordes of chaos (a necrologue for the elite)
warcurse
extreme aggressions
phobia
voices of the dead
enemy of god
destroy what destroys you
pleasure to kill
people of the lie
coma of souls
the patriarch
violent revolution
terrible certainty
betrayer
---------
amok run
riot of violence
flag of hate
tormentor

endorama nerde lan?!
şiddetle katılmak istediğim fakat maddi imkansızlıklar ve yaz okulu illeti yüzünden bulunamayacağım konserdir. geçen seneki unirock oldukça hoş geçmişti, bu senenin bombası tabiki kreator. gidenler gitmeyenlere anlatsın. kaçmamalı bu konser ama malesef kaçacak sözlük.
"kreator has returned!"

mükemmel bir konserdi. içip içip sapıtan arkadaş vardı bir tane. ayakta duramamasına rağmen mosh pit'e girdi. kreator dinlemeyenlere çok pis küfürler etti. hatta bir ara seyirci o kadar alkışladı ki kendini kreator sanmış bile olabilir. konser başlamadan ortamlar böyle şendi. neyse ilk 3 şarkı sonunda bende ne ses kaldı ne boyun. mosh pit'e de girince sağlı sollu dirsek darbeleri yedim. sonra hiç girmedim zira öküz abiler geldi kodu mu oturtan cinsten. metal konserleri böyle işte. hiç tanımadığım adamlarla kol kola headbang yaptım. voice of the dead'in girişindeki duygusal kısımda, hali hazırda mosh pit'te bulunan elemanlar sevgi yumağı oldu. böyle birbirlerinin omuzlarına kollarını koyarak ilkokul çocuğu edasıyla daire oluşturdular. bir an bezirgan başı oynayacaklar diye korktum. evet, birbirinin amına koyan; birbirlerine dalak böbrek demeden girişen metalciler gerektiğinde sevişirler de dedim kendi kendime ve yanımdakiyle de paylaştım. çantam olmasaydı daha bir çıldıracaktım, ama mosh pit'te beni korumadı da değil hani. tek kusur setlist'in biraz kısa tutulmasıydı. mile, zaten gaz olan seyirciyi fena gaza getirdi. dinlere geçirdi. herkes de allahsız çıktı. 1 mumdur 2 mumdur şarkısını söylemeye çalışması herkesi yıktı.* galiba bu senenin en iyi konseri bu olacak. bir daha bekleriz kreator.

"kreator will return!"