bugün

ertelenmesini umduğum sınav. bulunduğum şehirden 6 saat uzaklıktaki bir şehirde bu sınava girmek zorundayım. çünkü bulunduğum şehirde sınava gireceğim yabancı dilden giremiyorum. hiç bilmediğim bir yerde, üstelik pandemi döneminde ve hafta sonu in cin top oynarken nasıl yetişeceğimi kara kara düşünüyorum.

twitter'da lütfen #ydsertelensin etiketine destek verelim arkadaşlar.
yds herkesin kendi bulunduğu şehirde girebildiği bir sınav olmadığı için bence de ertelenmeli. ortalık zaten yeterince karışık. bir de hafta sonu şu rezalet çekilmez.
çok güzel. şehrin öbür ucuna vasıta olmadan nasıl gideceğim bu bir, ikincisi kronik hastalığı olan öğrenciler bu sınava nasıl girecekler? kesinlikle ertelenmeli.
Ales'e girecek bir vatandaş olarak endişelendiriyor. YDS ertelenmeli kesinlikle. Millet bu pandemi zamanı şehir ve hatta ülke dışından gelip sınava giriyor.
erteleneceğini öngörüyorum ama belli olmaz tabi.
istanbul'dan YDS Arnavutça için Ankara'ya gidecek olan şahsımı endişelendiriyor. Şu sınavı erteleyin ne olur be! Millet #ydsertelensin etiketi var. Lütfen Twitter'da destek olun. Duacı olurum.
valla yarın ösym'yi arayacağım. umarım ertelenir. aksi takdirde işimiz çok zor.
Ağlamayın ulan. Puana ihtiyacım var, bir ay sonra bitiyor süresi. Girmem lazım.
Kimse kimseye girme demiyor lan. Başvuran Herkesin bir şekilde bu sınava ihtiyacı var zaten. Mesele şu ki, YDS her şehirde ve her dilde yapılmıyor. Lefkoşa'dan Ankara'ya gidecek arkadaşım var. Nasıl ulaşacak millet? Mantıklı olun az.
ÖSYM'yi arayıp çağrı merkezi ile görüşün bence. Tweet atanlar da var. Tweet de atın. Günde 55 bin vaka var, 2 ay ertelesinler bir zahmet.
Herkesin ortak problemi olduğuna göre ÖSYM ile mutlaka görüşmek lazım.
Yökdil ilan edilen tarihten 1 hafta önce açıklandığına göre bu sınavın ertelenme ihtimali kuvvetli. Millet en azından yökdil puanını kullanabilsin diye açıklamış olabilirler.
ardahan'dan lehçe (polonya dili) sınavına gidecek olan arkadaşım ankara'da çankaya bile olmayan bir yere çıkmış. neresi olduğunu da bilmiyor. toplu taşıma zaten sıkıntılı.

gününden önce gidip herkesin sınav yerini görmesi gerekecek. rezaletin daniskası. ertelenmesi ve yazın yapılması çok daha uygun olur.
Oteller de mevcut müşterileri dışında müşteri alamayacak. Dolayısıyla şehir dışından sınava giden insanlar mağdur olacak. ÖSYM duy bu milletin sesini!
Bu pandemide sınav olmasın .
ÖSYM çağrı merkezini aradım. Sadece sınav sonuçları hakkında bilgi verdiklerini söylediler. Millet tweet atarak ertelenmesini istiyor. Yarın bir açıklama yaparlar diye tahmin ediyorum.
yahu arkadaş bu konuyla alakalı açıklama yapmak çok mu zor amk ya? ertelenmesini istiyor herkes ama ösym'den çıt yok henüz. neyi bekliyorlar anlamıyorum.
allah bu ösym'yi nasıl biliyorsa öyle yapsın. 297 vatandaş öldü bugün. vaka sayısı 20 binlerdeyken sınavı erteleyen ösym bir açıklama bile yapmıyor. siz eşek gibi anırın diyor lan resmen. skandal!

görsel
inada bak arkadaş. külliyen rezillik. zaten şu şartlar altında sınava girenin aklı yok kimse kusura bakmasın. olan milletin 145 lirasına olacak. öğrencinin parasını yiyip sağlığını boşverenlere hakkımı helal etmiyorum.
ÖSYM en azından sınava girmeyecek olan vatandaşların parasını iade etmeli. Bu kadar insan sınava giremeyecek. Yazıklar olsun!
bu sınav için asıl rezalet artık ertelememeyi de geçti. öğrenciyi muhatap almayıp bir açıklama bile yapmayan bir kurum var ortada. pek çok ilde ankara'ya otobüs seferleri iptal edildi. millet nasıl gidecek? ışınlanarak mı? otel motel de yok. ne yapsın bu insanlar?
fetö yandaşlarına sorular verilmiş olabilir dikkat edin .
Girmeyeceğim ve pek çok arkadaşımın da girmeyeceği sınav. Böyle rezalet olmaz!