bugün

yarın akşam oynanması planlanan bir maç.
yıl olmuş 2020 hala türk futbolu takip edip, izleyip bir de burada başlık açanlar varmış. vay be. futbol bu toplumun afyonu gerçekten.
muhtemelen berabere biteceğini düşündüğüm maç olabilir. ama takım yorgun değilse fenerbahçe kazanır.
Göztepe'mizin inşallah yeneceği maçtır. En kötü berabere kalsa yine iyi bizim için. Hadi bakalım.

Edit: sağlık olsun.
yaklaşık 3 saat sonra başlayacak olan maçtır.
görsel
görsel
fenerlilerden çok cin con denen takım taraftarlarını ilgilendiren maçtır. sonuç olarak fenerin bilezik gibi geçireceği maçtır.
Göztepe’nin zayıf rakibine acımayacağı maç.
Güzel bir maç olacak.
sosa vurdu gol oldu 1-0 (penaltı).
Sosa şu the Boys’daki eleman gibi boynuma dolayabilir.
Göztepe 1-1 (penaltı).
Göztepeye sonsuz başarılar.
43. dakikada serdar aziz'in attığı golle fener'in 1-2 öne geçtiği maç
inanmıyorum serdar gol attı 2-1 oldu. Korner olduğunda babam ''serdar vur kafayı lan" dedi 2 saniye sonra serdar kafayı çaktı.
Bu pozisyonda VAR’da kim varsa temiz bi futbol düzeninde Bi DAHA MAÇ falan yönetemez.. hakemliği de askıya alınır.. bu karar nasıl iptal olmaz düzeniniz batsın!
Serdar Aziz Ramos maşallah.
Hakemin fenerbahçe'nin aleyhine penaltı verdiği maç. Öyle penaltı olmaz.
ilk yarıdan izlenimlerim.
altay'a penaltı harici pek iş düşmedi. penaltıyı doğru tahmin etse de kurtaramadı. olsun nazarlığı olsun.
serdar, penaltıda senin bir suçun yoktu yiğidim. içini ferah tut. golünden dolayı alnından öpüyorum.
tisserand, çok güzel pozisyon alıyor. son maçlarda hep olması gerektiği yerde.
caner, bildiğimiz caner. atak oynamak istiyorsak bu adam şart.
nazım, bal yapamayan arısın lan. orta açamayan arı. atakları piç eden arı.

sosa, çok iyi boş alanlara pas çıkarıyor fakat ileri uçtaki kazmalar pek bir şey beceremedi. nazım buradan sana konuşuyorum.
gustavo, seni çok seviyorum. kaptanlıkta yakışmış. her topta varsın. o pozisyona sarı kart veren hakemin gözünün ferini silkeyim.
ozan, driplinglerin ateş ediyor yiğidim. onun haricinde bir esprini göremedim. dersem allah çarpar penaltı yaptırdın daha ne olsun lan.
topsakal saçlı lale, ara sıra iyi işler yapıyorsun ama sevmedim seni valencia abinle beraber. piç ettiniz lan atakları.
samatta, 2. yarı atacaksın büyük hissediyorum güzel kardeşim.

maç sonrası gelen edit: sizin gibi takımın anasını sikeyim.
dimitrios pelkas'ın golüyle 1-3 öne geçtiğimiz ve fetöcü kedicikleri kudurttuğumuz maç.
tabii ki fenerliyiz gardaş.
Ya abi inanamıyorum bu nasıl fenerbahçe, ben alışık değilim bu fenerbahçeye fişek gibi oynuyoruz. Benim alışık olduğum fenerbahçe 2 pas yapıp kaleye döner, bu başka bir şey.
Ozan Tufan > Pogba.
Pelkas 20 gol atar canım benim.
(bkz: opetse fark eder)
fenerbahçemizin bir gol yiyerek kendi standartlarına döndüğü maçtır efendim. skor 2-3.
bizi kalpten götürmezse olmaz.