bugün

kendisine saygısı olmayan kadındır, uzak durulunasıdır.

irlandalı Emer O'Toole, tam 18 aydır ne kolkut altı kıllarını, ne de bacaklarındaki kılları almıyor.Traş olmayı tamamen bıraktığını açıklayan genç kız önceki gün canlı yayına çıktı. Emer O'Toole, traş olmaya 14 yaşında başladığını anlatırken, "Bir gün'ben ne için tıraş oluyorum' diye düşündüm.Erkekler için bu kadar eziyet çekmemin ne anlamı var.Vücut benim vücudum.Kimseye beğendirmek zorunda değilim. Bu yüzden 18 aydır jilet ve tıraşı bıraktım.Sadece fazla uzağında makasla kılları alıyorum" dedi.

görsel

görsel

edit:haberler, haberler.
kendi kendisini tatmin edebilen kadındır.
koltukaltını almayıp, kolları, kaşı bıyığı ve görünen diğer yerlerinin süt gibi olması sebebiyle fake olduğunu düşündüğüm kızdır. veya saçmalamanın dibine vurmuştur. madem öyle kaşını bıyığını niye alıyosun erkekler için değilse?
Boyle bile kabul edilecek kadar guzel olan, güzelliği igrencligini bastiran kadındır.
kollarını tam kapatamayan kadındır.

iki yönlü uzatma varsa yürümesi de zordur bunların.
salak, kendisine saygısı olmayan kadındır. temizlik imandan gelir. ağdanın erkek için yapıldığınıda yeni duydum. iğrenç kadın işine gelmemiştir temizlemek.
tıraş olma sebebini kendini erkeklere beğendirmek zanneden kadının dramı... hijyen, kişisel bakım, temiz kokmak vs kavramlardan haberi yok sanırım. bi kadında kıldan tüyden zerre hazzetmem, ne hoş görünür ne de sağlıklı olur. kendini kıllı seven bi kadının da akıl sağlığından şüphe ederim, hatunda bi sapıklık var galiba.
hemcinslerinden farklı olarak koltuk altıyla
adam öldürebilen kadındır.
--spoiler--
Erkekler için bu kadar eziyet çekmemin ne anlamı var.Vücut benim vücudum.Kimseye beğendirmek zorunda değilim.
--spoiler--

yapma sister böyle deme. bunun hastaları var fetişistleri var. sen sanma ki kimse seni böyle beğenmez istemez yalnız başına denk getirmesinler bak o zaman neler geliyor başına.
var mı böyle bir kadın türk vatandaşı? denilen bir durum.
kadın değildir cro-magnon'dur o.
kadının belgrat ormanından hallice bir duruma gelmesine yol açar.
bu arada söylemeden de edemeyecem bu durum hiç kimseyi de ilgilendirmez o ayrı bir konu.
bu arada traş olmayan da ne demek la.
(bkz: ağda yapmayan)