van'da bir öğretmenevi yaptırmak için düzenlenecek olan organizasyon. 18 aralık 2011 tarihinde, istanbul kongre merkezi'nde gerçekleşecek. biletleri satışta olan etkinlik.

http://web03.biletix.com/etkinlik/MKVN1/TURKIYE/tr

geç olsun, güç olmasın. umarım iyi bir meblağ elde edilir.
harbiye istanbul kongre merkezinde düzenlenen konser.
star tv ve kral pop'ta canlı yayınlanmakta.
an itibariyle, star tv'de canlı olarak yayınlanmaktadır.
baya erken düşünmüşler, biz 2-3 yıl sonra yaparlar diye düşünüyorduk.

not : şok oldum olum burada.
(bkz: van için playback)
faydalı olması umulan organizasyon.
van için rock organizasyonunu altında kalmamak için organize edilen fakat muhtemelen pop müzik sanatçılarının yada şarkıcılarının tek boş vakitlerinin olduğu yılbaşı öncesi bu zamanlara kadar beklemek zorunda kalan, sahne değil playback performansların sergilendiği organizasyon. ayrıca hiç samimi değil.
bire boka yaramayan organizasyon. tabi götünüz yemedi canlı söylemeye.
yardım için yapılan işin kötüsü olmaz.
kadın sunucunun neden bağırarak sunduğu anlaşılamayan program.
yardım için show yapmaktır. umarım amacına ulaşır ama bana göre o program biter bitmez unutulur gider gine van. daha öncede ortak yayında bir sürü para toplanmıştı fakat söz verenlerin çoğu söz verdikleri bağışı gerçekleştirmemiştir. şimdi sadece van'ı haberlerde çadır yangını haberlerini duydukça hatırlıyoruz. depremin üzerinden günler geçtikçe oradaki enkaz gibi yavaş yavaş yardımlaşma duygumuzda kalktı.
Bir Mustafa Sarıgül şovudur.
''Vakit kısıtlıydı. ondan playback söylemek zorunda kaldık. orkestra hazırlamaya kalksaydık yetişemezdik.'' gibisinden savunmalar yapmışlar.

kısıtlı vakit dedikleri neredeyse 2 ay. benzeri olayı rock sanatçıları 1 hafta içinde organize olarak gerçekleştirmişlerdi hem de canlı.

(bkz: ayrıca bi van için rock değil)
14.Herkesin aksine "Hazal'ın canlı söylediği, canlı performans karşısında götü yemeyen tvcilerin şarkının yarısında kameraların yönünü değiştiren programdı.