bugün

Ortalama erkek boyunnu 172 cm olduğu düşünülürse hiç de fena değil.
biletnoktacom Neden o da insandır biletnoktacom.
170 cm boyunda erkektir.
Benden 20 cm kısa.
Haltercidir.
yolda yürürken ezmemek için üstün gayret gösterdiğim erkektir. 170 boy ne aq? shire'dan mı geliyorsunuz? cevap veremedi.
yine gündem olmuşuz amk. ne alıp veremediğiniz var anlamıyorum ki. sanki hepiniz victoria's secret mankenisiniz.
kendisiyle barışık olan erkek. uzun boylularda olmayan avantajlara da sahiptir aynı zamanda.
3 santim ile fark attigim adamdir. Kisa da degildir. Ortalamanin biraz altindadir, o kadar.
dış görünüşe önem vermemeyi öğrenmek lazım. reisi cumhurumuz uzun adam da ne oluyor:d
(bkz: bacımdır)
atanın boyundan üç santim uzun erkektir.
Sık sık devedede boy var lafını kullanıyordur.
Genelde Türkiye ortalamasında olan erkektir önemli olan boy değil şahsiyettir kendilerinden uzun olmama rağmen 170 cm boyunda birini hiçbir zaman kısa boylu olarak görmedim normaldir bence 2 metre olsan ne olacak hayat gülmedikten sonra ...
Ev sahibi olan erkektir. Aksi halde böyle iddaa oranı gibi boy olmaz.
Deve büyüktür; ama beşini bir eşek yeder ( çeker).
Onemli olan çekicin boyu değil çaktı çividir evlat.
Sağşıklı ise problem yapmamas gereken erkektir. Çıplak ayakla 1.72 boyundayım. En son askere giderken ölçülmüştüm, bir eksiğini hissetmedim bugüne kadar.
Boyunun kısa olmasından ötürü sürekli bir kompleks içerisinde olacak erkektir.
insanların kendi çaba ve emekleriyle kazandığı şeylerle övünmesini anlarım da şu boyuyla övünenleri bir türlü anlayamıyorum. zavallılık bu.
Ben 1.70'im zaten spor ayakkabının 2-3cm topuğuyla. O yüzden bana göre kısa erkek boyudur. Şöyle 1.85-1.90 arasında olsun benim olsun... gerçi benim var bir tane.

Biraz daha eksileyin belki boyunuz uzar ahejhhjk
1.70 bile değilim.
eksikliğini hissetmedim.
ne olabilir ki?
önemli olan cüzdanının işlevidir.
Ayak altında dolaşmaması gereken erkektir
Görmem basarım üzerine falan mazallah.
170 cm olmayan erkektir.

ya 168 cm ya da 169 cm boyundadır. 170 diyerek yalan söylüyordur. zira 170 cm boyunda olsa 171-172 cm olduğunu iddia ederdi.

edit: hobbitler eksilemeye başladı.
boyla ne oluyor ki. Belki kısa olabilirim ama iyi bir işim var yurtdışında, herşeyim var. Belki sizden fazla sevgilim olmuştur *
En önemlisi keşke demedim. ne istediysem yaptım. Demek ki bir şeyler boyla olmuyor *