bugün

o stad bizim evimiz gelmemesi, terketmesi gereken biri varsa oda sensin bay schuster.

ben
yine belalımız shevchenko iş başında.
Anonim.
--spoiler--
Pozisyonlar bulduk ama top kaleye girmek istemedi.
--spoiler--
schuster

schuster aynen yukarıdaki cümleyi kullanmıştır maç sonu basın toplantısında. adam yenildi karşı takımı suçladı ve tarihe geçti ama bu yetmedi anlaşılan şimdi de topu suçluyor. adam cidden hasta, yazık ya bunun kimi kimsesi yok mu bir doktora falan göstersinler.
hakemler katletti, 60'ların futbolu oynanıyor, federasyon hakkımızı yedi, kıskanıyorlar, hakemler katletti,60'ların futbolu oynanıyor, federasyon hakkımızı yedi, kıskanıyorlar,hakemler katletti, 60'ların futbolu oynanıyor, federasyon hakkımızı yedi, kıskanıyorlar,hakemler katletti, 60'ların futbolu oynanıyor,federasyon hakkımızı yedi,kıskanıyorlar,hakemler katletti,60'ların futbolu oynanıyor, federasyon hakkımızı yedi, kıskanıyorlar, hakemler katletti, 60'ların futbolu oynanıyor, federasyon hakkımızı yedi, kıskanıyorlar...

->beşiktaş taraftarı ve yönetimi

(bkz: am göt meme)
(bkz: am göt meme)
allah'ını seven defansa .
halı sahadaki abi
bernd schuster : "Guti'mize bakmadan Shevchenko'ya yaşlı dedik, o da en az Guti'miz kadar oynuyormuş,demek ki hala "gideri var"mış, hesap edemedik, üzgünüz"
rövanş maçına çıkmamayı düşünüyoruz. boşuna enerji sarfetmeye gerek yok. nasıl olsa hükmen 3-0 kaybetmekte bizi çıkarıyor bir üst tura.

andriy shevchenko
kiev biletleri iptal. laleli'ye talimiz..
bernd schuster: futbolu beğenmeyen varsa stada gelmesin, eve gitsin.
(bkz: gerçekten)
yıldızlar da kayar durmaz yerinde.
tan

yahu şaka maka üzüldüm be. olacak iş değil yani taraftarlıkla maçla aram yok ama dışarıdan bakınca beşiktaş ve taraftarları çok ümitliydi, hatta ve hatta rakip takımların taraftarları bile imrenerek bakıyordu kadroya. ama söylenen birşey var çok yıldızla olacak iş değil bir tane güneş yeter be kardeşim. inşallah hayırlısı olsun daha sonra olsun türk futbolu ilerlesin. her ne kadar saçma buluyorsam da bu futbol olaylarına spordan öte olan davranışlar adına, yurt dışında ezilmesin kulüplerimiz...
orta sahadan gol yemedim.

jaja aşkı depreşen hakan arıkan.
bu sefer güldürdü

cem yılmaz
burası beşiktaş alayına gider
uğraşma bizimle göt oğlanı fener
bu hayat dediğin elbet bir gün biter
azrailin biziz göt oğlanı fener

tutsikimiyancek
dünkü arsenal barcelona maçından sonra maç izlemişim gibi gelmedi bana
rıdvan dilmen ve metin tekin ortak açıklaması.
ulan ben bu acemi halimle ps3'te 4 gol yemedim. siz nasıl yediniz lan çakma galaktikos

beşiktaşlı weber...
sabıkalı kaleciyle sahaya çıkarsan olacağı buydu.
beşiktaş taraftarı.
hakem uzatmaları oynatsa maç berabere biterdi

herhangi bir beşiktaş taraftarı.
dakika 90 oldu halen gol yiyoruz sayın seyirciler.

(bkz: bülent karpat)
(#10849845)
- bir alex değ..
- amına koyim güntekin kafama neden vuruyosun?
el oğlu acımıyor attıkça atıyor
sinan engin.
sıkıntı var

sergen yalçın
3 kulvarda başarılı olmak iddasında olan beşiktaş için,

ben de hayır diyorum ve seni üç hayırla uğurluyoruz.
(bkz: acun ılıcalı)
kadınlar dekolte giyince erkekler tahrik olup tecavüze yelteniyorlar.

s.ü ilahiyat dekanı.
biz kendimizi fenerbahçe maçna saklıyoruz. çarşı