bugün

yakalanalı 9 gün olmuştur evet.
Yum turkiyenin icine su serpen olaydir.

Uygulanan muameleyi kim nasil yorumlarsa yorumlasin. Servis edilen goruntulerin alicisi oncelikle isiddir. Yayinladiklari turkiye vidyosunun uzerine bu operasyonun yapilmasi da muhtemelen bundandir. insanliktan cikmis bu canilerin anlayacagi dil budur. Ulkemize meydan okuyan bu insan artiklarinim yakalandiklarinda baslarina gelecekleri iliklerinde hissetmeleri saglanmali, varsa daha beteri de yapilmalidir.
Sinir tanimayan bu kopeklerle sinir tanimadan mucadele etmek mecburiyetinde bu devlet. Allah yardimcimiz olsun.
yabancı bir istihbarat kuruluşunun işi olduğu çok açık. direkt söyleyemiyo hükümet belki ama saldırının hemen ardından gelen bi devletin parmağı var açıklamasını takiben o abdlinin ajan olduğu söylentileri birleşiyor bişeler de abd istedi yaptım dese ne yapabilcen o önemli maalesef.

bu arada zararlı organizmanın kafasına napmışlarsa o eski halinden eser yok şimdi.
görsel yalan yok! görsele ilk baktığımda bu başka bir özbek, terörist değil demiştim. Aslında tanımamamız normaldi, yüzünü fena benzetmişler, tanınmayacak hale getirmişler. Ohh! parmak izleri de tutmuş yani yakalanan, pislik reina katliamcısıymış. Helal polisim sanaa!!
Katilin yakalanma anındaki Görselini ilk gördüğümde terörist bu değil, yakalanan ona benzeyen başka bir terörist mi acaba diye mi düşünüp üzülmüştüm ki bugün iyi haberler geldi: Yakalanan kişinin parmak izleri, 39 kişiyi katleden reina katliamcısı teröristle aynıydı yani yakalanan Reina teröristinin ta kendisiydi. Bu anlamda türk polisini ve güvenlik güçlerini yürekten kutluyorum ve kimler bu pisliğin yüzüne salladıysa onların ellerinden öpüyorum.
Lütfen aşağıdaki görsele bir kez daha bakınız:
görsel Selfie görüntüsü çekerken pis gururuyla kabaran yüzü, yakalanıp tokatlanınca nasıl da küçülmüş, kuyruğu yakalanan yılan yüzü gibi nasıl da sünmüş.Bir kez daha helal sana Türk polisi.
Adamı buldukları iki gün olmuş emniyetimiz pusuya yatmış bu picin hücresinden 50 kişiye ulasmis,potansiyal terorist bunlar.
Allah devletimiz zeval vermesin,yetkillerin eline sağlık.
ilk etabın tamamlandığını gösteren olaydır. şimdi sıra ikinci etapta..

içimizdeki insanlığı falan bir rafa kaldırıyoruz güzelce önce. insan olmayana hayvan diye hor gördüğümüz canlılar kadar bile olmayana ne insanlığı göstereceksin ki. neyine üzüleceksin acıyacaksın ? 39 tane masum insanı gözünü kırpmadan öldürmeyi kendisine hak gören bir şerefsizden bahsediyoruz. kesinlikle idam falan edilmemeli hatta mümkün olduğu kadar uzun yaşaması için her şey yapılıp günden güle yavaş yavaş ölümü özleyecek arzulayacak hale getirilmeli. iş ki bunu yapacak insanlar olsun..
Esenyurt'ta kimi tutup yakalasan aranıyordur zaten.
yakalanma görüntülerinden anladığım kadarıyla teslim olmamak için çok direnmiş, yumruk yumruğa geçen bir çatışma sonucu ele geçirilmiş zaar, ben şimdi bununla çatışan polisin ellerini merak ediyorum yazık uf olmuştur. işkence filan deyip olayı çarpıtmayın ahali.
geç yakalanmıştır

ABD de olsa fosilleri yere dökülürdü.
allahını seven götüne kızgın demir şiş soksun.
mutlu bir güne baslamaya vesile olmustur.
yakalanması çok iyi olmuş ve gereken cezayı çekmelidir zaten. ama ilginç durumlar var, büyükelçi suikastinde büyükelçiyi vuran öldürülerek ele geçiriliyor ki tek başına orda hani her şekilde canlı yakalanabilirdi ama yapılmadı burda ise ışid teröristi canlı yakalanıyor ve her yere canlı bombalarla saldıran ışidin bu elemanı ev yakalandığı evdeki kimse de bomba yok bunlar insanın aklına takılıyor. bir de terörist istanbul' da saklanıyor hem de bir sitede ki lüks de bir siteye benziyor hani öyle bir yerde kendi gibi teröristlerle o kadar rahat nasıl kalmış bu da ilginç. bu yakalama için istibaratı övmek olmaz bu kadar zaman geçene kadar yakalanması gerekirdi. bir de işte ne kadar denetim olduğu belli oluyor yani teröristler öyle bir yerde kalabiliyor.
halkın vicdanını rahatlatmak için yakalanan zanlıların görüntüleri görsel medya ile paylaşılıyor ama

kafaya basma yüzde darp v.s. bunlar büyük devletlere yakışan şeyler değil.

o görüntüleri her yaş grubundan insan izliyor insanlara şiddetin ve kaba kuvvetin normal bir şey gibi gösterilmesi çok doğru bir şey değil.

her ne olursa olsun medeniyetimizi korumamız lazım.
üzerinde tüm işkence yöntemleri denensin. bülbül gibi öttürülsün. sikine kürdan sokulsun.
150 bin dolara öldürmüş 39 kişiyi.
http://www.mynet.com/habe...tm_campaign=haberwallpost

bu da yakalnama anı;

http://www.posta.com.tr/r...llanmislar-haberi-1258335
http://www.hurriyet.com.tr/galeri-40337527?p=8
belli ki ot çekmiş bide üstüne dayak efsane olmuş.
hissiz gibi oç baksana.
bunu alıp ustune bomba bağlayıp dagda pkknin pyd nin isidin üstüne süreceksin.
dövüldüğü söyleniyor da benim içim tam rahat etmedi şöyle baya baya ağzını yüzünü dağıtsalar falan daha hoş olur sanki. Aslında işkenceye ve şiddete karşıyım ama bu adam hak etti bence.
bu adam neden bu kadar hissis bakıyor, kaç tane var bunlardan, başımaza daha neler gelecek?
Öncelikle operasyonu yöneten Savcı Gökalp Gökçü'yü tebrik edelim. Son zamanlarda teröristleri sağ yakalayamıyorduk. Demek ki oluyormuş. Ancak şu yakalanan teröristlerin ağzını burnunu kırma şovunu sevmiyorum. Gereksiz. Emniyet'in, dolayısıyla devletin değerini düşürüyor.
Hangi akla hizmet hala istanbul'da saklanmış olabilir bu adam. Tek başına ve arkasında birileri olmadan bunu yapmak ne kadar mümkün günümüz koşullarında. Olaylar olaylar
iyi bir gelişme iyi de etmişler ağzını burnunu ters düz ederek fakat bu piçin yem olduğu çok belli bu saldırıyı yaptıran örgüt yapanın mutlaka yakalanacağını biliyor o halde neden hala gerizekalı gibi bu adam istanbulda dolaşıyor yine en büyük adım bu şerefsizi yakalamak olacak ama ötesi böyle saldırıların kökünü kurutacak bir önlem neden alınamıyor saldırıyı yapanı yakalayıp ağzını burnunu kırıyoruz yüzeysel çözümden ileri gitmiyor bu ve zaten örgüt kendi hakkında bir şeylerin itiraf edilmemesini isteseydi bu piçin ipini koparmış dana gibi hala istanbulda gezinmesine izin vermezdi.
Sonunda yakalanmıştır teröriste insan gibi mi davranılır hak ettiği şekilde sorgulanacaktir .

Artık bundan sonrası bağlantıları çözülüp patlamaların önüne geçmektir.

insan değil katıksız orospu çocuğu .
Çok güzel hareketler bunlar haberidir.

Polisimizin eline ayağına kuvvet. Gecesi, sorgusu, can çekişmesi ve ölümü uzun olsun, soyu sopu kurusun. Amin.
Cem garipoğlu yakalandı, Atalay filiz yakalandı, bu saldırgan yakalandı sıra şu adil öksüz'de. Yakalansa da her şey ortaya çıksa. Altı ay oldu hâlâ ses seda yok.