eğer gerçekleşirse katılma olayım biletimin olması dolaysıyla çok yükseklerde seyredecek toplaşma.
bu zirve gerçekleşecekse kesinlikle katılacağım zirvedir.
zirvebox'tan takip edilebilen zirvedir.*
içeriğinde başlı başına Lamb of God ve birlikte sahne alacakları Ankara'dan Black Tooth olan zirve olacak. Dizlikleri, başlıkları, emniyet kemerlerini takmak gerekecek gelirken.
Zira olacaklardan kimse sorumlu tutulamaz, malum violent dance bile olsa dansta olan her şey bir aşktır.
Orada olacağım tabi ki.
konser için kitle azdı, çoşku yoktu ama lamb of god süper ötesiydi. hatta ordaki tek güzel şeydi.
konserin azlığı zirveyede yansımış olacak ki pek az kişiyi görebildim*
ve burdan wall of death e giren ve yere düştükten sonra onu güzelce kavrayıp alanının kenarına atan ve belkide hayatını kurtarmama neden kıza sesleniyorum bi teşekkürü çok görmeseydin be gb
Hatırladığım şekliyle, kaos ve sarap ve * çakıl'la ayaküstü saniyelik bir zirve gerçekleştirdik. işin aslı bazı sorulara cevap bulamadığım için pek de yardımcı olamadım maalesef, bu yüzden bir sözlük itirafçısı gibi özür dilemek istiyorum. ama bir önceki gün ah keşke dorock'ta olsaydınız.
Konsere gelirsek...
Tanrım! Sahneden ve kuleden nasıl mükemmel görünüyordu kudurmuş kitle... bir an kendimi mix kulesinden aşağı circle pit'e atmamak için zor tuttum. bu güne dek gördüğüm en hareketli konserdi ve bilet satış rakamı tatmin edici olmasa da randy için epey keyifli gibiydi. gb