bugün

kedinin fareyle oynadığı gibi oynuyor bizimle zalımın oğulları.
Onu bunu bilmem ama bunlar daha pas atmayı bilmiyor abi.ulan elin kuzey irlandası,arnavutluk u gidiyor kafa kafaya oynuyor büyük takımlarla bizimkiler pas atamiyor.
Nerden izliyonuz olm? internette bulamadım amk.
Allah kahretsin böyle milli takımı. 5 dk da 2 gol yedik. Karşı tarafa sürekli top kaptırıyoruz. Adamlar o kadar rahat oynuyorlar ki umurlarında değil.

2008 yarı final olayını zaten şansına o kadar başarı göstermiştik. Böyle futbolcu ve böyle teknik direktör varken ve alt yapı 0 iken milli takımdan bir cacık olmaz.
(bkz: biz bitti demeden bitti)
ispanya nın türkiye adı altında ay yıldızlı formayla sahaya çıkan ama iç yüzünde çomaristan islam cumhuriyeti olan milli takıma döşediği karşılaşma. çünkü t.c öldü.
ispanya boğalarının 2 dk ara ile 2 boynuzu da bize sapladığı maçtır, milli takım da anca reklam ve tff prim parasını barlarda clublarda ezsin, fatih terime değinmiyorum bile malum.
milli takım bitmiştir. dağılın. 3 dakikada 2 gol amına koyim. eee, bu turnuva da şansaydı, belliydi böyle olacağı... adamların taşşakoğlanı olacaz.
https://youtu.be/novdcaNC6Fo
2008 deki takım ile şuanki takım arasında dağlar var arkadaş öncelikle stoper yok takımda arkadaş ayrıca kanatlar orta saha hiçbiyer çalışmıyo takımda dünya starı arda turan nerdesin ulan nerdesin.
(bkz: insan gerçekten hayret ediyor)
bu milli takımdan 5-6 yıl boyunca bir sik olmaz.demedi demeyin.
ikinci yarısını izlemeden televizyonu kapattığım maçtır. Daha fazlasına tahammül edemiyorum..
Bu nedir abi ya..
Milli takımda top uzaklaştırmayı bilen oyuncu yok herhalde. Ulan topu dikiyorlar, yükselip az bi ileri düşüyor sabahtan beri. Mehmet topalla hakan baltadan zaten stoperlik beklemiyorum. Adamlar ilk hamlede topu alamadılarsa bırakıyorlar. Burak yılmaz desen yürüyor ve kendini yere atıyor sadece. Bekliyor ki topu alıp bana atsınlar ben de bi şekilde gol mol atarım. Vallahi şaşkınlık içerisinde izliyorum maçı.
Rezaletin tablosudur. Bence artık bir şeyler değişmeli. En başta da fatih terim tabusundan kurtulmak gerekli.
saçma sapan tercihlerle kaybedilmiş bir diğer maç.sürekli ben bilirim diyen,herkesi pozisyonu dışında oynamaya zorlayan fatih terim ve benzinlikte bırakmamız gereken arda turan ile bu kadar oluyor.
(bkz: yakıt veren pompanın hortumunu)
Turnuvaya gitmeseymişiz daha iyiymiş.
2. Sınıf top oynuyoruz, heyecan yok, adamlarım top oynamaya isteği bile yok.
Takım olarak kötüsündür en azından bireysel bir çaba ortaya koyar, kazanma isteğini gösterirsin. Yok, o da yok, hiçbir şey yok.
hakemin ispanya forması ile oynadığı, 2 net golümüzün verilmediği, fatih terim' in skine tkiyor gibi yaptığı, ozan ve diğerlerinin, neyse, iyi akşamlar dediğim maç.
ispanyolların tikitaka futboluna karşılık bizim takımın ite kaka futbolu oynadığı maç.
akp türkiyesinin yenildiği maç.
seviyenin düşük seviyede olduğunu mecburen sergilediğimiz maç.
(bkz: tecavüz kaçınılmazsa uzan keyfine bak)
kaldırıyor.
görsel
iniesta selcuk a ne yapti oyle.
anasını s.....yim 3-0 oldu.
güncel Önemli Başlıklar