bugün

inşallah sözlüğe falan yolu düşmez dediğim çocuğun yaşadığı iğrenç olay.
hani küfür ya da beddua edeyim diyeceğim ama, onlar insan olana edilir. al bunları bir yerlerinden as tavana öyle gebersinler.
sinirden duvar yumruklamaya sebep olan olaydır. böyle orospu çocuklarıyla aynı dünyada yaşadığım için utanıyorum, gerçekten utanıyorum laf olsun diye değil. Allah belalarını versin en kısa zamanda .
ben her böyle haberleri açtığımda dilerim bunu yapan türk değildir diyorum, yada türk vatandaşı değildir diyorum ama bir bakıyorum türk vatandaşı çıkıyor. şuan moralim alt üst oldu...
Bakanın Söylediği sözü getirdi akıllara; Tecavüzcüsüyle evlendirelim.. Ulan oç şimdi hanginize küfür etsem diye düşünmeye başladım, ellerimi tir tir niye titretirsiniz ki? Böyle insanlarla aynı dünyada yaşayıp Aynı havayı solumaktan. erkekliğimden; Altımda taşıdığım erkeklik organımdan utandım. Bre allah'ın Belası ibneler Sizin hiç korkunuz yok mu?, Sizin hiç aklınız yok mu Ne istediniz lan? Ne istediniz Küçücük Bebekten!!
NEFES ALSIN YETER SOZCUGUNUN İSTİSMAR EDİLMESİYLE ORTAYA ÇIKAN OROSPU ÇOCUĞUNUN YAPTIĞI VİCDANSİZLİK. LAN BAŞKA BİRŞEYMİ BULAMADIN MK 31 FALAN ÇEK YANİ.
muhtemelen diğer mahkumlar linç etmesinler diye ayrı hücrelere konulup, hapishanede bile korunacak orospu çocuklarının yaptığı insanlık dışı eylemdir.
at, eşşek, katır türü hayvanlar, bunu yapan hayvanları sabah akşam s.....i gerekir. hayvan diyorum çünkü bunlar insan olamaz bunların cezasınıda yine aynı şekilde hayvanlar vermelidir.
Derisini canlı canlı soyup Türk hava kurumuna bağışlamak geriye kalan kısmınıda tuzlu suya batırıp geberesiye kadar aç susuz bırakıp orada unutulması gereken 2 ayaklı hayvandır.
hayvan yapmaz böyle bir şeyi,hayvanlara böyle iğrenç bir lekeyi bulaştırmak onlara yapılan
büyük haksızlıktır. insan dışı hayvandan daha aşağı bir varlıktır bunlar.
beyinleri alınıp, mümkünse canlı iken, incelenmeli ve bu yaptıkları iğrençliğin kaynağı bulunmalıdır. insanlığa tek faydaları bu olur kanımca.
idam cezasının olması gerektiğine bir kez daha inanıyorum böyle iğrençlikleri okudukça. ama bir anda ölmeyecekler. böyle yavaş yavaş acı çekecek önce sonra ne olur beni öldürün diye yalvaracaklar. pislikler.
(bkz: oha)
pedofiliye ölüm cezası gelmeden bu sorun çözülmez
fedofilide erkekler ve kodamanlar arasında yaygın olduğu sürece
bu ceza gelmez .
insanlığından utandırıyorlar insanı.
yazık.
hayvanlık bu yaptıkları.
Söylenecek ne olur ki, böyle bir hayvanlığa... Yok aslında hayvanlara hakaret etmiş oluruz..
(bkz: çükü testereyle kesilesi erkekler)
gel de üzülme şimdi. düşünsenize bir şimdi bu bebeğin suçu ne, suçu ne ki böyle bir hayata layık görülüyor!!! ilerde büyüyecek bir genç kız olacak. annesinin babasının kim olduğunu bilmeden her gün hayata lanet edecek. küçükken yaşadıklarını öğrendiğinde neden geldim bu dünyaya diyecek . eğer aklını kullanırsa hayata tutunacak.. ya tutunamassa? ya başaramassa.. kimbilir belki fuhuşa karışacak, ona kötü gözle bakanlar olacak.. hayatında yaptığı bütün eylemlerden kendisi sorumlu tutulacak. gerçekten insanı kalbinden vuran, üzen bir olay.
gece gece sinirden ağlamama neden olan bir olay olmuştur. bunu yapan insanlar aramızda dolaşıyoruz.
insan değildir.
5 dakikalığına elime verilmesini çok istediğim canlı pislik türü. sapık desen değil, hayvan desen değil. cezasını anneler vermeli. annelere bıraksalar o pisliği

(bkz: allah belasını vermekten beter etsin)
benim küfür edicek kriterlerime uyan haber. o kişiye demek isterdim ki; anneni katmıyorum ama sen gerçekten tam bir neyse annesine saygımdan o küfürü etmicem o am beyinliye.
(bkz: çüş)
sikinden tavana asılarak travestilerin eline bırakılması gereken kişidir. allah bin belasını versindir. kansız şerefsizin tekidir. 3 5 ay yatıp çıkmamasını diledigim karaktersizdir.
cinsel organlarını kesip çiğ çiğ yedirilesi yaratıklar, Allah cezalarını versin.