bugün

tecavüze uğrayanlar tecavüzcüleriyle evlendirilsin diyen hakim savcıların gereken cezayı verebileceklerinden şüphe duyduğum hayvanlıktan öte hareket. içi acır insanın azıcık, acımaz mı ya...
işte bunu yapan şerefsizin sonunun böyle olması lazım.

http://www.aksam.com.tr/t...lmemis-infaz--71175h.html
orospu çocukluğudur anası sikilesi bir kişidir bebeklere gücü yeten kaltağın torunu olup ölmüşlerinin kemiklerine sıçılası bir insandır.
(bkz: bunu yapan hayvan bile olamaz)
(bkz: beni eşşekler büyüttü). ne diyim sana insanlık nasibini alamamıs sefil.
mobildem rast geldim bu başlığa keşke gelmez olaydım, 6 yıl önce yapılan pislik beymimden vurdu beni, gözümden yaşlar geliyor. maazallah şu 6 yılda kim bilir nice günahsız yavrucaklara ne pisliklerde yapılmıştır. düşünmek istemiyorum. soyunuzdan sopunuzdan bulun şerefsizler sizi.

affına sığınarak tamım manım yapmıyorum sözlük, yoksa şu durumda sokacam tanımına.
inanmıyorum be 17aylık bebeğe tecavüz edildiğine.
17 aylık lan ? daha doğru düzgün nefes alamayan bi varlık.
17 ay ? 17 ulan ?? insanlıktan çıkmışsınız amına koyim.
(bkz: katil olma sebepleri)
sorarsan elhemdurullah muslumanim der, yok yok ateistdir ibne!
''ne oluyoruz lan!'' diye sorduran olaydır. bu adamlara işkence edilişini, yada idam edilişini elimde patlamış mısır, yüzümde tatlı bir tebessümle keyifle izlerim.
yazıktır tüm tecavüzlerin sonu
yazık, bütün bu sözde zevkler!...
bütün bu acıları anlatmaya, kelimeler kıfayetsizdir
içimizden gelen dürtülere nalet olsun!..
nalet olsun...
17 aylık çocuklara vahşet uygulayan katliamcılar!...
burada bile dinci ayağı yapan malları göstermiş olay...

bunlar sizin aslanım. bizde olsa kazığa oturturuz bunu. hiç de olmadı zaten yüzyıllarca böyle bişye...
kesin bebek kuyruk sallamıştır, yoksa tecavüz etmezlerdi, açık saçık giyiniyorlar sonra tecavüz normal tabi, yani genç kızlara tecavüz edilince müslüman kardeşler böyle savunuyor tecavüzcüleri buna da böyle bir savunma yapmaları gerek çelişkiye düşmemek için.

tüm tecavüzleri lanetlemeyen, genç kızlara tecavüzü sanki bir hak, bir ödevmiş gibi gören ama bebeklere tecavüzü yanlış gören iki yüzlü şerefsizlere yazıklar olsun, tecavüze uğrayanın ve tecavüz edenin yaşı hiç önemli değil tecavüzün kendisi tamamen bir insanlık suçudur ve bu suç tecavüze uğrayan ve bunu uygulayanın yaşından ve türünden bağımsızdır.
buna adam denmez, insan denmez, hayvan denmez, öldürülmesi vaciptir ama kanunlar engeldir. yaşama hakkı, insan hakkı falan sayarlar. peki ufacık bebeğin hakkı ne olacak? yeni bir hayatı yok eden insanın savunması alınmamalıdır. bu tür insanlıktan nasibini almamış insanların katli vacip olması gerekmekte, tüm milletede duyurulması gerekmekte.
bunu yapanın bizimle aynı canlı kategorisinde yer alması utanç verici.
Birileri öldürsün o picleri.
yok ateistmiş müslümanmış yobazmış çarşafa sokan zihniyetmiş falanmış filanmış konuyu ideolojilerimize göre yorumlamaya gerek görmeyen olaydır her kim olursa olsun neyin nesi olursa olsun orospu çocukluğudur kansızlıktır şerefsizliktir...
kısaca: http://s1.directupload.ne...mages/110803/4vco9l7n.swf
bu adamın götünden kan getirene kadar sikmek bence günah değildir. daha sonra da kazığa oturtulmasında hiç bir sakınca göremiyorum şahsen.
inanmak istemediğim durum. nasıl bu kadar gözleri dönebilir ve vahşileşebilirler, yaptıklarına hayvanlık demek hayvanlara hakaret olur. bebek ya küçücük bir bebek. şerefsizler acı içinde geberirler inşallah.
nasıl bir psikolojidir?

nasıl bir insanlık?

bir bebeğe cinsel obje olarak yaklaşmak neyin tezahürüdür?

yani diyecek bir söz yok aslında. en ağır küfürleri bile haketmiyor bunu yapan.
cozutmuş sapık eylemlerinden sadece bir tanesi. ama en iğrenci. artık kundaktaki bebeğe ya yuh.
asparagas terk. Çünkü böyle bişey mümkün olamaz. git damacana becer daha iyi. Bunu hayvan bile yapmaz hayvan herif.
"evet böyle rezil bir durumun ülkemizde olması iğrenç pozantı'da taş atan çocuklara cinsel taciz'de bulunmaktan önce böyle rezil insanları götüne kazık sokun bir daha 'da böyle bir durumla karşılaşmıyalım bu ülkede taş ata. çocuk 17 aylık çocuga tecavüz eden şerefsiz'den aldığı ceza daha kötü.
Bir yanda bu haber bir yanda televizyonda " ne olursa olsun insanların yasam hakkını elinden alamazsınız diye" insanlık dersi vermeye çalışan antivicdanci mahluklar. Evet bunu yapanların yasam hakkını elinden alamayız. Onlar içeri girip yatıp çıkmalı. Sonra yine yapmalı. Yapanın yanına kar kaldığını görende yapmalı. Hatta mağdur daha çok mağdur olmalı. Bunu kimseye soyleyememeli. Mazallah sonra birilerinin özgürlük Hakki elinden alınır. Ey vicdan yoksunu mahluklar. Neyin Hakki? Neyin kanunu?kim koymuş bu kanunu? Kamunun vicdanını titreten kanunmudur? Hiç mı kendinizi koymazsınız onların yakınlarının yerine? Bir insanın bunu yaşadıktan sonra nasıl bir yasam Hakki kalıyor elinde dusundunuzmu? O korelmis vicdanlarınıza lanet olsun. Allah size böyle bir acı tattırmasın. Ama size lanet olsun!