bugün

Reza Zarrab’tan Zafer Çağlayan açıklaması: Rüşvet verdim.

Başka bir açıklamaya gerek yok.
görsel

odadaki ayrıntıyı gören var mı?

bakıp da göremeyenler, görüp de konuşamayalar, susanlar için;
görsel

hırsızlık ve yolsuzluk haftası... bu tabir bizzat sayın devlet bahçeli'ye aittir.
17/25 aralık haftasını hırsızlık ve yolsuzluk haftası ilan eden kişi devlet bahçeli'dir.

kendisi de unutmuş olamaz. odasındaki bu takvim nerede acaba?
Pis fetöcüler yaftasıyla bastırılıp unutturulacak hafta.

Hakkaten böyle bi ayakkabı kutusu olayı vardı, noldu ona?
bugün itibarıyle içinde bulunduğumuz hafta.
unutmayın...!!
17-25 Aralık sürecinde hırsızlık ve yolsuzlukları ortaya dökülen isimlerden hiçbiri yargılanmadı ve hepsi serbest...

görsel
bilmem ne bakanlığının bilmem kaç yüz milyar liralık ek bütçesine ilaveten verilen bilmem kaç yüz milyarlık ek bütçesine geçen gece yarısı verilen 200 milyar liralık ek ek ek bütçenin ek bütçesinin ek bütçesi ile kutlanmaya başlamış haftadır.

sorarlarsa yolsuzluk ile mücade eden tek hükümet biziz dersin kim bilecek. bunca yüz milyarlarca lira nereye gidiyor amk ? gece saat 3 de meclis toplayıp karar çıkarttırıp apar topar bütçenin en bütçesinin ek bütçesi olarak 200 milyar lira ( yeni para birimi ile ) nereye gidicek kim hangi hizmete harcayacak ?
cafer getir peçeteee.

tuz koktu buralar.

"bana dokunmayan yılan bin yaşasın diyerek yaşattığınız yılanların bir sonraki hedefi siz olursunuz."

https://www.youtube.com/w...amp;ab_channel=SonVesayet

keyifli seyirler.
hala daha malum organlarını, malum koltuklarda oturtanları izlediğimiz hafta... evet izliyoruz. öküzün trene baktığı gibi hem de. hatta o malum organlardan biri ki kendisi sırf o malum organdan da oluşmuş olabilir. bırakın yargılanmayı tatile gönderildi a.q. yerinde.

sırf malum organdan oluşuyor demiş miydim!?.
Hayırlı olsun.
görsel
Aa devlet Bahçeli reyiz başlatmıştı bu haftayı.
Niye devam etmiyor.
hepsi montajdır. zaten medyanın algısıdır. reisimiz çalışmaktan yürüyemiyor.
bugün 10. yıldönümünü kutladığımız haftadır. devlet bahçeli reis sağolsun, bu geleneksel haftanın isim babasıdır.

görsel
isim babası da devlet nursuzu muymuş? Puhaha.
Hala siyasetçilere inananların peşinden koşanların olması inanılmaz.
devlet Bahçeli'nin hesap sormassam namussuzum, şerefsizim diyerek ilan ettiği hafta...