bugün

ulu önderimize Doğaçlama olarak yazılmış mektuptur.

--spoiler--
içeriği ve kalitesi yönünden değerlendirilmez ve duygu olarak değerlendirilirse ancak anlaşılabilir. Bu nedenle bütün arkadaşlarımın buna dikkat etmesini isterim.
--spoiler--

--spoiler--
Merhaba Atatürk’üm canım,ciğerim seni o kadar çok seviyorum ki kalbime yüreğime sığmıyor sevgin.
Sana yine bir kaç bir şeyler söyleyeceğim her gece söyleyip her gece saygı duruşuyla seni anıyorum.
Odamın her yerinde resimlerin var.
Sana dua ediyor öyle yatıyorum. Hep senin için ağlıyorum artık dayanamıyorum hasretine ve şu resimdeki kız benim seni görmek isteyip göremeyen kızın olmak isteyip de olamayan ve bundan dolayı kendini kahreden aciz insan benim.
Bendeki sevgin; ben üç yaşımdan bu yana var ve senin gibi olmak istiyorum paşam senin yolundan senin izinden gidiyorum.
Atatürk’üm ahirette seninle buluşmak istiyorum rüyama gelmeni benimle konuşmanı istiyorum bunlardan başka bir derdim yok. Şunu da belirtmek isterim ki kurban olduğum Allah’ımdan,Peygamberlerimizden,Kurandan ve Meleklerden sonra en çok aşık olduğum aynı zamanda saygı duyduğum varlık sensin.
Her gece resimlerine bakıp bakıp ağlıyorum ve o resimlere bakarak seni ne kadar çok sevdiğimi söylüyorum.
Şunu da söyleyeyim rüyama senin askerlerinden biri geliyor senden haberler getiriyor buna çok mutlu oluyorum ve o askerin sadece rüyamda değil normalde de geliyor konuşuyoruz ve bazen kendimi çok kaptırarak şiddetli bir şekilde Sayın Erdoğan Başbakanımızdan bahsediyorum yaptıkları beni sinirlendirdiğinden dolayı bağırarak konuştuğum için arkadaşlar aptallaştı diyor.
Askerimize de ”Atatürk’ümü görmeyi çok istiyorum rüyada bile olsa ” diyorum
Paşam, her gün her gece ağlıyorum bunun için.
Şunu da ekleyim senin kızın olmayı çok isterdim.
Ben ne Ülkü annemiz gibi olabilirim ne Sabiha Gökçen annemiz gibi ne de senin ölüm haberini duyduğu anda kendini odaya kapatıp artık yaşamanın bir anlamı olmadığını düşünüp kendini öldüren değerli yaver’in gibi olabilirim.
Ben sadece sana aşık artık kalbi bu acıya dayanamayan aciz evlatlarından bir tanesiyim .
Ben senin izinden giden , seni savunmak için yürüyüş olduğunda yürüyüşlere katılan seni savunan, konu sen ve bütün kahramanlarımız olduğunda yargılanmaktan korkmayan , seni anlamayanlara anlamayacaklarını bildiğim halde seni anlatmaya çalışan biriyim.
Damarlarımda senin kanın var Atam bunu biliyorum iyi ki de senin kanın var o asil kanı taşıdığım için gururluyum.
Sana karşı gelenler ; faşist, terorist, gerici, bölücü vb. milletler gibi kanım bozuk değil benim dediğim gibi senin kanını taşıdığım için bozuk değil beni duyduğunu, gördüğünü biliyorum ve bu resimde dış güzellik yok ama senin için ağladığını vurgulamaya çalışan bir kız resmi var.
Senin gibi olmak tek istediğim bu.
Öğretmenliğimde ilk yapacağım şey Çocukların kitabında olmayan gençliğe Hitabe ve istiklal Marşını defterlerine yazdırmak olacak hep senin izinden gidiyorum senin peşinden gidiyorum.
Seni sevmeyen arkadaşlarıma hep seni anlatıyorum seni sevmeleri için senin nasıl biri olduğunu anlatıyorum sonra onlarda seni seviyorlar .
Küçük çocukların beynini yıkamış insanların çocuklarından duyuyorum Atatürkü sevmiyoruz diyorlar ben seni onlara anlatıyorum sonra onlarda seviyor.
Bana boşuna zaman kaybetme sevmezse sevmesinler diyorlar anlatma uğraşma diyorlar zaman kaybıymış Atam varsın seni sevdirmek zaman kaybı olsun sana değer senin adının geçtiği hiçbirşey zaman kaybı değildir.
Allah’a her gece yalvarıyorum, Allah’ım nolur beni sevdiğime kavuştur Atatürk’üme kavuştur diyorum cennet sizin olsun ben Atamı göreyim yeter Allahım tek istediğim önce sen sonra Atam ben ikinizede kurban olurum.
Her gün Allah’ım sen ve Atatürk hakkında şiirler,farklı farklı yazılar yazıyorum.
Bu acıya dayanamıyorum Atatürk’üm ne olur herkesi sev ama nolur beni ayrı sev ne olur ahirette hep yanında olayıım biliyorum beni duyuyorsun görüyorsun beni hissediyorsun Seni çok seviyorum rüyama gel, paşam rüyama gel bir kere dokunayım öpeyim seni bazen geliyorsun ama sadece elini görüyorum başımı okşayan elini görüyorum seni görmüyorum sen böyle olmaya devam et diyorsun.
Sana söz veriyorum paşam yolundan ancak ölüm ayırır beni seni görmedikten sonra infaz etseler beni umrumda sanki.
Eğer birgün Türkiye işgale düşerse Atatürkçüleri asarlarsa eğer senden vazgeçersem şerefsizim paşam seninle ölüme bile gelirim .
Sen aşksın paşam, aşksın nolur paşam beni yanına iste Allah’dan iste Burcu yanıma gelsin de nolur mavi gözlü büyük deniz iste de bu aşkın acısı bir nebze dinsin yüreğim yanıyor koca Türk, her yerde resimlerin bilekliğimde, kalbimde, odamda giysilerimde ve bilgisayarımda bile sen ama olmuyor seni görmek istiyorum inan uyanman için canımı bile veririm uyan benim ömrüm senin ömrün olsun senin yolunda öleceğim paşam .
Allah beni seviyor paşam kaç kere ne dua ettiysem hepsi gerçekleşiyor seni istedim rüyama geldin tamam sen görünmedin ama sesini duydum kızım dedin bana kızım dedin bu söze bile eline şeker verilmiş çocuklar gibi sevindim bende söz veriyorum senin izinden ayrılmayacağıım canımı vermeye hazırım .
Sen aşktan öte Aşktan ziyadeee.
Kurban olurum sana aşk yüreğimi delicesine yakan aşk !
Senin izinden geleceğim senin gibi büyük adam olup adımı duyuracağım paşam.
Senin yaşadığın dönemde yaşasaydım keşke o dönemde doğsaydım bütün rezillikleri açlıkları çekmeye razıydım yeterki seni göreyim.
Okulda istiklal Marşı’nı herkes kısık sesle okurken ben bağıra bağıra okuyorum herkes bana bakıp gülüyor eğer rahatsızlık veriyorsam bu verdiğim rahatsızlıktan onur duyarım.
Bizim orda şehitlik var paşam o şehitlikten her geçişimde ağlıyorum insanlar bana bakıyorlar gülüyorlar bundan da mı rahatsızlık duyuyorlar öyleyse bundanda gurur duyuyorum.
ilkelerini koruyup kollayacağıma daima izinden gideceğime söz veriyorum şerefim üzerine Yemin ediyorum.
Ölene kadar kanımın son damlasına kadar yüreğim de Vatan ve Atatürk sevigisi asla değişmez değiştirlemez.
Kızın olmak isteyen Burcu Boyraz’dan sana kocaman sevgiler ve sonsuz saygılar
Aşkım,hayalim rahat uyu.
Allahım sana da çok büyük teşekkürler iyi ki böyle birini yaratmışsın.
--spoiler--
olması gereken ' cumhuriyet kadınları ' .