bugün

%50+1 evet çıkması bize yeter geri kalan hepsi sizin olsun .
%60 ve üzeri Hayır çıkacak.izleyip görün.bütün Akpye oy verenleri kendileri gibi çomar zanneden moronlar bir gün sonra uyanacak.
1987 referandumu gibi olacak. kılpayı hayır. umarım daha da fazla çıkar.
Net yüzde 60 evet. Coming soon...
Herkes bu halkın ve akp içindeki vicdanlı toplam oyun %18-20 si civarındaki kitlenin sağduyusuna güvensin ve oyunu kullansın lütfen.%60 ve üzeri hayır geliyor.
irduvan kendi sahasında galibiyet alır.
%57 evet %57 hayır.
52-48

umarım 52 hayır olur.
sonuçlar benim eline çoktan ulaştı beyler. %56 evet çıkıyor, inanmazsanız bekleyin görün.
%62 evet.
%87 nin oy kullanacagı yerde en az %93 evet çıkmazsa beni gençlik kollarindan kovsunlar.
oy kullanmayan seçmenlerin katılımları çok önemli. yaklaşık 20 milyon olan bu apolitik seçmen sonucu belirleyecektir.
55 'e 45 hayir alir bu maci.

ysk guvensizlik nedeni ile sizlanan bir tip gordum. bir basamak yukarda.

gec ysk yi. kendine guveneceksin

oy verdigin sandikda sandiklar acildiginda, oylar tasnif edilirken ve sayilirken orada duracaksin. islak imzali tutanagin hazirlamisinai sahitlik edeceksin. islak imzali tutanagin bir fotosunu cekeceksin. bu surecte bir sikintili durum gordunde yetkililere ve parti gozlemcilerine baro avukatlarina haber vereceksin.

islak imzali tutanagi oy ve otesinin t3 uygulamasini indirip burdan yukleyebilirsin. allah ne verdi ise olan azminle sosyal medya hesaplarindan paylasabilirsin. yaklasin 150 bin sandiktan birinin halletmis oldun.

saat 17:30 dan sonra trt ve anadolu ajansininin kuvvetle muhtemel buram buram maniplasyan kokacak sonuc haberlerini sallamayacaksin.

chp cok fazla duyurmayi basaramadi. sureci paralel cift hat uzerinden kontrol eden bir mekanizma kurdular.

sandik baslarindaki gorevliler sonuclari sistem girecekler. islak imzali tutanaklari sisteme yukleyecekler. (upload). paralel olarak 2 dakkada birr ysk sisteminden sandik sandik alinan sonuclar chp nin sistemine yuklenecek.

kendi sonuclari ile ysk dan gelen sonuclarda bir fark olduginda sistem haci bu sandikta bir sakat durum var diyecek.

kurulan mekanizma guzel.
herkez oy kullandigi sandiga sahip ciksin. oyunu kurdda kusa cakala yedirmesi. partilerde ucra yerlerde oylari kurda kusa cakallara yedirmesinler.

oy namustur.kendine guven. oyunu ve namusunu koru.

hersey guzel olacak. hersey hayirli olacak

efendiler yarin cumhuriyet icin hayir diyecegiz

yasasin cumhuriyet!
yarrın hayırcılarla fazla değil kedinin fareyle oynadığı gibi oynayacaz .

gel lan buraya .
En kötü ihtimalle bile her yüz kişiden en az 45 tanesi hayır diyecek. ve ısrarla bu hayır diyenlerin hayatına müdahale edilip sindirilmesi sağlanacak. evet diyecek kardeşim, gel otur karşıma 2 kelime lafım var sana.

Şimdi beni yargılayacak insanları bile senin seçtiğin adam seçecek ve atayacak. ben bunu istemiyorum ve sen ısrarla bana bunu empoze etmeye çalışıyorsun. Sebebi ne? Ciddiyim, ben bu hayatı yaşamak istemiyorum dedikçe sen her seferinde bana kendi kafanda kurduğun ütopik hayatı zorluyorsun. Neden? 1 dersin, 2 dersin ama 3. olduğunda seninle kavga etmek zorunda kalacağm. bunu bile bile hala ısrarla bana bir şeyleri empoze etmek istiyorsan, bu kavgayı başlatan sen olacaksın. şimdi gidip yarın benim gibi insanlarla yaşamak isteyip, istemediğini oylayacaksın. iyi düşün, gerçekten yaşamak istemediğine emin misin?
küçük bir fakla evet çıkacak gibi geliyor.
%50+1 bize yeterde artar bile gerisi bütünüyle hayırıcların olsun zira turşu kurmakta üstlerine yoktur .
%50.3'e, %49.7
%51 evet %49 hayır.
Sonuç ne olursa olsun. laik kalacağız cumhuriyetten vazgeçmeyeceğiz. Tek adam, adam gibi adam atam Mustafa Kemal Atatürk kalacak. silemezsiniz tarihten.
%63 hayir.
%37 evet.
şöyle bi 120 entry i okudum. 7-8 kişi -1 +1 ile bilmiş sonucu.