bugün

Hangi kanalda yayınlanacak bilen varsa bi mesaj alırım.
Tanım; merakla beklenen yayın.
öncelikle her iki siyasi partinin adayına her ne olursa olsun bize demokrasinin kısmen de olsa ne olduğunu hatırlatacakları için teşekkür ederiz. ancak bir grup var ki şaşkınlık içerisinde okuyorum. uzun yıllardır iktidara sahip olanlar için maçası yiyorsa televizyon ekranlarına çıksın ama çıkamazlar yolsuzlukları gün yüzüne çıkacak rezil rüsva olacaklar gibi ipe sapa gelmez sözler sarf edip, an itibariyle ise yıllardır çıkmıyorlar şimdi acaba neden çıkıyorlar bir oyun mu oynanacak gibi mesnetsiz ifadeler kullanıyorlar. arkadaşlar Dürüstlük kişi, aile ve toplumlar için hava, su ve gıda kadar önemli ve gereklidir. Bu erdemi kaybeden fert ve toplumlar fesada uğrarlar. sıkı bir cumhur ittifakı seçmeni olarak 23 haziranda millet ittifakının adayına oy vermeyi düşünüyoruz lakin bu tür karalamalar insanların kafalarında acabalar oluşmasına sebebiyet verebilir.

erdeminizi kaybetmemeniz dileğiyle...

açık ve net evet.
Kesinlikle ismail Küçükkaya çok üstünkörü ve sığ sorularla, ne şiş yansın ne de kebap misali ılımlı bir bir tartışma yaratmaya çalışacaktır! ki yapmalı da böyle; çünkü eğer çok derine inerse vali meselesi ve pkk'nın imamoğlu'na destek verme meselesi(!) ispark'taki yolsuzluk olayı belediyecilik yarışından siyasi bir boyuta taşıyacak tartışmayı!
By aşırı tedirgin görünüyor.
“31 marttan önce olmasını dilerdim, talebimiz de olmuştu” girişiyle şu anda;

ekrem 1 - 0 binali
Saçma sapan kurallarla yürütülecek gibi duruyor bu yayın.

Binali de imamoğlu da düzgün adamlar birbirlerinin sözlerini kesmez ki.

Ne bu 3 dk vermek mk.
Her şey bir yana da istanbul a Ekrem imamoğlu daha çok yakışmıyor mu bana mı öyle geliyor binali yıldırım ın emeklilik zamanı gelmiş gibi.
ne olursa olsun olması gereken bir yayın acık ve şeffaf.
"ben buraya niye geldim. niçin geldim. bunu izaha gerek yok. görüyorsunuz yürüdüm geldim. buraya geldik de gelmedik mi dedik. bunlar hep bir takım uydurmalar."
Binali mala bağladı.
(bkz: #41702183)
binali kopya çekerken öğretmenle gözgöze gelen öğrenci gibi.
binali an itibariyle çok sinirlendi. kalkıp imamoğlunun kafasına kağıt fırlatacak gibi bir hava seziyorum.
izlenmesi gereksiz.

Ekrem en az %5 farkla kazanır.

450 bin oy fark çıkmazsa şaşırırım.
4 pusula var evet. Ak parti' nin aldigi ilçelerde büyükşehirde nasıl imamoğlu ' na oy çıkıyor?" diyor adam. Anlayamiyorsunuz nitekim.

Imamoglu ' nun yüzüne karşı " yalan söylüyor " dedi 2 kere . Kimin rezil olduğu belli.
Yıldırım sinirlerine hakim olamıyor. iç işleri bakanıyla görüşürüm diyor. Nasıl, neden bir aday seçim sürecinde iç işleri bakanıyla görüşür?
imamoğlu’nun bir an önce 31 mart kısmını geçmesi gerek. Binali bey zaten o kısımdan çakmış durumda. Binali bey olayı şahsileştirme olayına girişip mazlum edebiyatından yürüyecek. imamoğlu bey ise haklı iken haksız duruma geçmemek adına sakin kalabilmelidir. Küçükkaya bu gece tek falsoda stüdyoya gömülebilir.

Velhasıl olay fena halde boka sarmak üzere.
(bkz: Tarzan ince dallarda)
Bin in Alının sesi titriyor konuşurken...
Topu hep taca atıyor sürekli ...
binali ne anlatıyor amk .
imamoğlu ulti açmış, öyle böyle bozmuyor.
Adam anlattıkça karşıdakinin şirazesi kaydı, cevaplama yeteneği titreşime geçti.
Alakasız şeyler söyleyip kendini haklı çıkarmaya çalışıyor.
Ekrem imamoğlu’nun cahile anlatır gibi anlattığı programdır. Binali yıldırım biraz soluk kalmıştır. Binali yıldırım girişte ilk soruya cevap olarak çaldılar demiştir ki ysk gerekçeli kararında böyle bir şey yoktur. Binali yıldırım anadolu ajansını kabul etmiyor fakat anadolu ajansı başkanının erdoğan şapkalı fotoğrafı vardır. Binali yıldırım 1994 yılından bu zamana yapılanları anlatıyor ki bana göre yapılanları ne binali yıldırım, ne rte ne kadir topbaş kendi cebinden yapmıştır ve 1994 ile 2019’u kıyaslamaları ise bambaşka bir dünya. Biraz ilginç bir program oluyor.
Sıktı be kardesim bırakın dovussunler ellesme ismail.
By çamura yatmaya başladı, müdahale ediyor.
20 saniye alacağım var ehe. Binali müdahale edince imamoğlu biraz abartı, fazla tepki gösteriyor. O kadar da olur yani böyle bir bok anlaşılmıyor.
Binali yıldırıma nedense üzüldüm amk.
güncel Önemli Başlıklar