bugün

Ben erken giriştim. Tam sahnenin önündeydim. 6 yıldır bu anı bekliyordum. Gaga'yı görünce deli gibi ağladım. O an hiç ağlayacağımı düşünmezdim ama görünce göz yaşlarımı tutamadım. Konser ise harikaydı!. Sahne, ışıklar, dekorlar performanslar gerçekten müthişti. Konserde bende çılgın giyinmiştim ama çok daha çılgınlarını gördüm hele erkeklerin tarzı müthişti <3 Ortam harikaydı herkes çok özgürdü. Orda soyunsanız kimse bakmaz. 10 saat'e yakın sıra bekledik ve o ara yeni arkadaşlar edindim hepsi çok candandı. LADY GAGA'ya hayran olduğum için gurur duyuyorum playback falan yapmadı o kadar dans etti hiç yerinde durmadı ne playback yaptı nede seyircilere mikrofonu tutma numarasını, hiç birini yapmadı. kadın gerçekten mükemmel!!. Sahnede soyunması ayrı müthişti. Tahmin ettiğimden çok daha eğlenceli bir konserdi. Keşke catwalklarda olsaydı ama neyse * <3 Büyük ihtimal seneye tekrar gelecek ve ben yine en önden erken giriş alacağım <3. Ama bu sefer sarılmadan, öpmeden bırakmıcam :D. Burda bi arkadaş hd çekmiş bende tam o sırada orlarda önde bi yerdeydim.. http://www.youtube.com/watch?v=vJ0xE52Qrvo
istanbulda ne kadar top varsa akın etmiş. topukluları giyen ibneler konser alanına koşturmuş. bundan sonra bursaya laf atanı sikerim açık ve net söyliyim. bu ne lan ? hani marjinal bizdik?
şuursuz ergen fanlarının oldukça şuursuz bir şekilde gagayı karşıladığı konser .
Popüler kültürün içine sıçayım ben. Bir ton para verip gidenlerin de ağzına sıçayım. Kusura bakmayın ay zevkler ve renkler tartışılmaz tmm mı slq .s da demeyin lan lady Gaga kim ya?
Kimsenin eşcinsel oluşu ile sorunum yok hatta ben nasıl sevgilimle sokakta bokunu çıkarmadan geziyorsam, eşcinseller de yapsın. Asla dönüp bakmam tek kötü söz söylemem ama ben nasıl Heteroseksüel oluşumu gözünüze sokmuyorsam sen de benim gözüme sokma böyle cins cins giyinip güzel kardeşim. Yok ötekileştiriliyoruz sizin tarafınızdan yok işte diğerleri gibi olalım diye zorluyorsunuz. Ya olma diğerleri gibi, istediğini sev istediğinle seks yap bir şey diyen yok ama böyle iğrençleşmenin de manasını anlamıyorum ben. Ek olarak lady Gaga dinleyeceğime hiç müzik dinlemem, ne bir müzikal değeri var ne bir manası. Hani müzik ruhun gıdasıydı, bu bildiğin çocuk ve gençleri zehirliyor. Sinirlendim lan...
Lady gaga da geldi. Hosgeldi. Guzelmis.
ulan maymun gibi giyinen, insanlık namına hiçbir şey barındırmayan insanları savunan yazarımsıları otaya çıkarmış konseri. ulan sırf insan sevgisi, dünya barışı veya özgür bir dünya uğruna aptallaşmaya gerek yok.

o elbiseleri giymek özgürlük simgesi değil.
aptallık simgesi.

özgürlük şu olur ama; askeri birlikte sivil dolaşabilmek. bu özgürlüktür.
diğeri aptallaıktır.

git aradaki farkı öğren.

olum şaşırmamak lazım orospuluk ve ibnelik kanınızda var.

(bkz: lady gaga konserine giden 11 kişilik grup/#25171389)
hayat tarzımıza, yaşantımıza, giyim tarzımıza saygı gösterin diye ağlayan bir tayfa vardır yıllardır ki en kaypak grup olup darbelerden nemalanmış olsalar bile darbe mağduru olarak caka satarlar!
işte bu sözde özgürlük ve demokrasi aşıkları; bu konsere giden bir çok kişinin kafasının kesilmesi, yok ışid denilen köpeklerin konsere salınması, yok konsere sarin gazı veya atom bombası atılması, yok anası babası yok mu bunların goygoyu, yok ahlak masası baskın yapsın gibi aşağılık, yobaz ve bağnaz düşünce ve hareketleri ile ne kadar iki yüzlü canlılar olduklarını göstermiş twitter'da, internette!

sizin ne haddinize insanları yargılamak! senin yaptığın gibi sana böyle giyineceksin, şunu içmeyeceksin, sadece şunu düşüneceksin, sahte siyasi peygambere tapacaksın mı diyor onlar?!
fenerlilerin izlediği konserdir.
derhal üzerlerine kızgın lavların atılması gereken nesilin gitmek için allah bilir böbreğini bile sattığı konserdir. "böyle bir nesle aşina değiliz nesli"nin ayinidir.
yeni nesil, genç nesil diye tutturanların ve tek kurtuluş yolunun genç nesilin olduğunu söyleyenlerin anasını avradını s.keyim konseridir.

ulan sonra türkiye'nin neden yerli otomobili yok neden uçağımız yok.
ulan böyle batıcı ovospu çocukları oldukça hep geride ve gelişmekte olan ülke olarak kalacağız.

konsere bak değil konsere gidenlere bak lan yazık lan helak olması gereken bir ülkeyiz.

ulan sırf lady gaga sıra dışı diye konsere gidenler kendilerini de öyle sıra dışı yapmaya çalışmış.
evet olmuş hepsi birer ovospu çocuğu olmuş.

edit: avradını siktiğim misin yoksa o nesilden bir orospu çocuğu musun? bir pm at koçum.
bunları görünce insan hitleri özlüyor yahu.
sizin fanboyluğunuzu sikeyim dedirten karelere neden olan konserdir. lan o kılık nedir amk.

(bkz: ay hoşt ulan)
konser alanı cıvıl cıvıldır.

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
Gitmeyecegim konserdir.
hande yener için büyük önem taşımaktadır.

nedenini söylemeye gerek yok.
http://alkislarlayasiyoru...;utm_campaign=player_info

ilk yorum tam da duygularıma tercüman.

şu videodaki çocuklardan biri benim olsa vallahi evin zindanına kapatır elektrikli testereyle keserdim.
Para verip giden malları otur say konseri.
bilet fiyatları "ya oha ama" dedirten konser. lady gaga'yı çok severim, bu yaz da o kadar konsere gittim, ki gerçekleşen büyük konserlerde de 150 liranın altında saha içi bileti olan da yoktu ama nedense buna bilet almaya bi türlü elim gitmedi. türkiye'deki satışları nasıl bilemem ama son iki turnesinde de gaga'nın bilet satışları çok iyi gitmediği için son güne yine bi yerde ya ucuza verecekler, ya da yarışma falan ayağına beleş dağıtacaklar diye bekliyorum.
aşırı abartılmış konser. lady gaga daha önce en az 2 kere geldi türkiye'ye. katy perry geldi eminem 50 cent geldi. lan istanbul'a metallica hatta bon jovi geldi lady gaga kim ? inna hep türkiye'de zaten onu söylemiyorum bile. doritos'un bu inanılmaz reklamcılık anlayışıyla sanki asrın konseri olacak amk !
Merak ettiğim konserdir. Acaba şunun gibi malzemeler çıkacak mı diye;

(bkz: Lady gaga konserinde tayyip erdoğanı görmek)
galatasarayın şl maçı olduğu için katılamayacağım konser. 750 tl verip en önden bilet almıştık ama olsun .
daha abd'den başlayıp çuvallayan bomboş bir şekilde verilen artrave the artpop ball tourun son ayağı kareografilerde önceki rezalet turneden bi
farkı yok erken giriş tükendiysede diğer biletler bomboş duruyor muhtemelen konsere birkaçgün kala indirimler düzenlenecektir .
gidenin kafasını sikeyim konseridir.
Biletix'i ve pozitif live (organizatör firma'yı) aradım ve bilet satışlarını sordum. Toplam 35.000 biletten 32.006'sının satıldığını geriye 2.096 adet bilet kaldığını söylediler. 16 eylül'e kadar konser sold out olur. Harika! Ben biletimi erken giriş almıştım zaten, heyecanla bekliyorum konseri..
(bkz: orayı yıkarlar)