bugün

el insaf be kardeşim; 150 polis demir coplarla öldüresiye dövmüş ama ablam maşallah tabiri caizse, demir gibi'de sağlam bir vaziyette olanları heyecanlı bir şekilde anlatıyor. birileri neden bize kimse inanmıyor? derken, bu kadar tutarsız ve mantıksız, yaşanmış bir olay varsa da abartılı olarak anlatıyorsa, değil inanmak,olayların artık meşru olmadığını bile düşünmüyor değil insan.

--spoiler--

polis olay yerine 25 tane biber gazı atıyor. Kız, biraz ileride anıtın arkasına oturuyor gazın geçmesini bekliyor. (1 tane dahi biber gazı atılsa orada durması mümkün değil.)

Kız anıtın arkasında dururken 100-150 civarında polis ve eli sopalı kişiler geliyor. Kızı ayılta bayılta 25'er dakikadan toplam 50 dakika çelik coplarla dövüyorlar. Kızın o esnada kolu ve bacağı kırılıyor.

Genç kız kırık koluyla ve kırık bacağıyla oradan koşarak uzaklaşıyor. Hatta bir arkadaşı denize atlıyor, 1 saat boyunca yüzüyor, sahil güvenlik arkadaşını kurtarıyor.

Polis ve AK Parti Gençlik Kolları tarafından 50 dakika boyunca ağır şekilde dövülen, kolu ve bacağı kırık olan kızın bir kafede DHA'ya röportaj vermesi de akıllara durgunluk veriyor.

Genç kız önce kafasına polis tarafından copla vurulduğunu söylüyor. Birkaç dakika sonra ise "polis o copu kafama vursaydı oradan sağ çıkamazdım" diyor.

--spoiler-- http://www.internethaber....a-dovdugu-kiz-550840h.htm

YOUTUBE'DA ViDEOYA YAPILAN YORUMLAR:

-40 yıllık yazarım böle hikaye görmedim. Kırık kol ve kırık bacakla koşmuş. ulan ne dayak yemişsin yoruldum dinlerken.

-Tüm polis teşkilatı kızı dövmüş lan, anlat pampa dinliyoz.

-bakın arkadaşlar ben Psikolog olarak sunu diyebilirim. bu kız ya gerçekten büyük dayak yiyip beyin travması geçiryor. ya da çok pis sallıyor. çünkü mimikler ve sözcüklerini duraklayarak söylemesi öğretilmiş bir metni yada yaşadığı travmanın etkisini gösterir. malesef ki yalan kısmı ağır basıyor. çünkü sözlerinde büyük çelişkiler mevcut. dayak sırasında gözlerini kapamış ve kişiyi sayabilir vs...

- arkadaşın 4-5 metre ilerde ama hiç bi polis ona gitmemiş * yerdeyken nasıl 20 kişi saydın? sivil polis ayırdın. madem iki kere bayıldın bu kadar olayı nasıl hatırlıyosun? 2 kere bayıldın kol kırık bacak kırık nasıl denize atlamaya gittin? bacağına çelik le vurduk larını arkadaşın nasıl çözmüş çelik olduğunu ? bacak kırık kol kırık nasıl koşarak kaçtın??? madem bayıldın 20-25 dakka dayak yediğini nasıl zamanı tuttun?

gerisi için: http://www.internethaber....a-dovdugu-kiz-550840h.htm
büyük ihtimalle titanyumdan bir zırh giymiştir.
(bkz: 150 polis 50 dakika dövmüş gibi çek panpa)
Ölümsüzlük şifresi yazan kızdır. (bkz: baguvix)
arkdaşların biraz zorlasa "meşru müdafaa yapan polise darpçı damgası vurmak" diyecekleri olaydır. "imdat polis"
polisin neyle dövdüğü sorusunu sorduran kızdır. benim tahminim önündeki copuyla.
haysiyetsizlik eden kızdır. türkiye'de daha byük haksızlıklara maruz kalan insanların hiçbirisi yapmadı bunu. iftiranın zirve noktası. acemice de olsa. bakalım buna da atlayacak sazan var mı.*
kız sert plastikten falan mı oluşuyor? şeklinde soru yöneltilmesi gereken durum. insaf be yok artık.
laik sosyal medyanın son bir ayda 12359745611. yalanı.
muhtemelen obur dunyada bir kafede roportaj veren kiz.
Doğrularıyla 0 yalanlarıyla 1 olmaya çalışan, mantıktan bi'haber insan türü.
güncel Önemli Başlıklar