bugün

hay sokayım namus iki bacak arasında değildir muhabbetinize. ulan nerdeyse 15 lik kızın ırzına geçen kallavi orospu çocuğunu haklı çıkartacaksınız. lan yaş 15, daha çocuk. buna ne cinsel eğitimi vericen, "sakın kimseyle düzüşme" mi diyeceksin. burda bir piç varsa o da çocuğu hamile bırakan ayı oğlu ayıdır. hemen toplummuş, baskıymış. 15 yaşında kandırılan kıza orospu diyen beynin yayını sikeyim.
yazık olmuş kızdır. sonuçta daha 15 yaşında. kendisi de bir çocuk. ama gel gör ki şerefsizin birine kapılıyor. orospu demişsiniz iyi güzel hoş da suç sadece bu kızcağızda mı? belli ki korkmuş ailesinden. başına geleceklerden. yoksa söylemez miydi başına gelenleri? ne zoru var ki gencecik yaşında hayatını karartsın? bilerek mi yaptı sanki? suçlu arıyorsanız kendinize bakın. her gün kaç tane oluyor bunun gibi olaylar. kolay değil mi insanları sıfatlarla yargılamak?
-bu kız 15 yaşında doğum yapmış.
-vay orospu vay!
işte sizin toplumunuzun anlayışı bu. sizin anlayışınız bu. bu kadar basit mi olay. tüm suç bu kızda mı? peki küçücük kızla ilişkiye giren sübyancı piçin hiç mi suçu yok? kimbilir kız ailesinden ne tür baskılar görüyordu? nasıl bir ortamda yatişmişti? biliyor musunuz bunları? her gün namus belasına öldürülen onlarcası var. onlardan biri olmak istememiştir.
tüm suç kızlara potansiyel orospu olarak bakan toplum yapısında. kafaların içini değiştirmek lazım önce bu tür olayları aşmak istiyorsak. tabi olur böyle olaylar. hatta daha fazlası da olur.
aşmak istiyorsak bunları önce şu yaftalama işini bırakalım. hem düşünün bu olayın kızda yaratacağı ağır psikolojik zararı. isteyerek kıyar mı insan başka bir cana? üstelik o can senin kendi çocuğunsa... daha geniş düşünelim, açık fikirli olalım. aşalım artık bunları el birliğiyle.
türkiye'de olduğu için normal karşılanan hadisedir. olabilir efendim bu ülkede herşey olabilir.
(bkz: vurun orospuya)
(bkz: daşlayın)
(bkz: daş yohmu daş)
böyle galeyana gelen arkadaşlara sorarım, daşlamak yerine, affedici bağışlayıcı ve insanoğludur sonuçta hatalarını bir daha yapmayacağı şekilde destek olarak düzeltmek daha akılcı olmazmıydı?
an itibariyle okuyanlara bok gibi bir günaydın diyen kızdır.

aynı zamanda haberini okurken dumurdan dumura(üzülerek tabi) uğratan kızdır. sırayla kendimi aile fertlerinin yerine koydum. düşünsenize bir çocuk. 30 yaşında bir adamla iğrenç bir tecrübe yaşamış(umarım isteğiyle), oyuncak bebeklerine annelik yapmayı bırakalı bir kaç yıl geçmişken anne olmuş. 15 yaşımdaki halimi hatırladım bir an... ne alaka ya...

sonra anne, yargısız infaz olmasın ama kızının bu duruma düşmesinde babadan daha fazla suçu vardır diye düşünüyorum. yinede yerine koydum kendimi. hissedebilceklerini hissetmeye çalıştım tuvalete girdiğinde. aman siz denemeyin kafanızda o ana gitmeyi yoruyo insanı. ama nasıl olurda bir anne! yeni doğmuş bir çocuğu orda bırakarak çekip gidebilir aklım almadı.

peki baba. kendimi yerine koydum aklımdan intihar geçti. sonra düşündüm bi de çocuğu hamile bırakan adam(!) var. ölümü ona yakıştırdım vazgeçtim.

(bkz: bok gibi olmak)
kimseyi şaşırtmaması gereken haberdir. başlığı ilk gördüğümde 'niye açmışlar bu başlığı, sanki ilk kez duyuyorlar' demiştim içimden. halbuki yeni olan bir olayın haber entry'siymiş.

edebin, ahlakın 'anakuzuluğu' olarak benimsendiği, gayrımeşru cinsel ilişkilerinse 'yaşanmışlık-özgürlük' gibi zırvalarla meşrulaştırıldığı ortamlardan böyle kızların çıktığını görmek şaşırtmasın kimseyi. yaşı 15 olup, kürtaja gitmeyi yada korunmayı bilememesi durumu dramatikleştirmesin gözünüzde.
Tiksinilesi insan...Hadi çocuğu peydahladın, madem istemiyordun tıp bu kadar ilerlemişken neden çaresine bakmadın;dokuz ay karnında taşıyana kadar aklın nerdeydi diye sorulası insan.
berbat bir iş yapmış kız.

haberde kızı hamile bırakan kişinin 30 yaşında olduğu ve bir şenlikte tanıştıkları yazılmış.
burdan o adama bir kaç şey söylemek istiyorum; ulan it! şenlikte takılıp daha yeni ergen olmuş sabi sübyana yazılıp kandırmışsın, sonra hamilede bırakmışsın. bebeğine niye sahip oçıkmadın piç?
daha 15 yaşındadır ve kendinden 15 yaş büyük bir adam tarafından hamile bırakılmıştır. gebelik o yaşa kadar kızın başına gelmiş en kötü şeydir ve o kız büyük ihtimalle bebeğin mini minnacık pembe ayaklarına bakmaz. bu kız istanbul' da, türkiye' de yaşıyor, daha 15 yaşında, kendisinden 15 yaş büyük biri tarafından hamile bırakılmış, amerikalı yaşıtları gibi kendim bakarım ya da evlatlık veririm gibi bir seçeneği yok, o ne idüğü belirsiz adam zaten bakmaz, büyük ihtimalle düşürmeye uğraşmıştır ki bebek 6, 5 aylık doğmuş muhtemelen sakat bir bebek ve kız kesinlikle ailesi tarafından reddedilecek. ailesi yanındayken çok yeni doğurmuş biri olarak ve 15 yaşında biri olarak bir caminin avlusuna bırakamımıştır ve ailesi hamile olduğunu duyar diye kimseye de güvenememiştir. belki de zaten bebek ölü doğmuştur. ne kadar saçma sapan bir iş yapmış, ne kadar saçma sapan bir işe kalkışmış, kendi bebeğinin katili de olsa, hayatını zehir etmiş olsa da umarım yanında olacak birileri vardır.
15 yaşında doğurup bebeğini klozate atan ve sifonu da çeken kızdan daha insaflı bir kızdır.

(bkz: beterin beteri var)
kız daha 15 yaşında!aklı henüz herşeyin farkına varacak kadar başında değil!belli ki,itin teki kendini küçüçük kıza aşık ettirmiş,kızda ona kanıp,hamile kalmış.yaptığı yanlış evet,ama burda sayfalarca sövülmesi gereken o kız değil,onu bu duruma sokan zihniyettir! siz bir çocuğa eğer yaptığı hatadan dolayı onu suçlayıp dışlarsanız,kız yalnız kalıp napacağını bilemez! eğer bizim 'gelişmekte olan' bu ülkemiz insanları, o kızı dışlamayıp,tam tersine ona yardım edecek zihniyette olsa idi,bugun ne o kız çocuğunun psikolojisi bozuk olurdu,nede o zavallı bebecik ölü olurdu.o orospu diye yaftaladığınız kızın bebeğinin ölmesinin sebebi sizsiniz beyinsiz,geri kafalı insanlar! kızı 'vermeseydi oda!' diye yargılayamazsınız,çünkü o bunu düşünecek yaşta değil.bir gün z düşünse,ertesi gün pişman olup x düşünür.siz eğer aklı başında insanlar olsaydınız kıza sövmek yerine,ülkemiz insanlarını nasıl doğru düşünceye sevk edebilirim diye düşünürdünüz!