bugün

kesinlikle katıldığım önerme. fethullahçı piçlerin ve sümüklü fethullah'ın amacı oydu.
Teşebbüsün gerçekleşmesi için hınca hınç Balkona çıkıp var gücüyle alkış tutan Atatürkçülerin beyanı.

Ahahahh. Sizi gidi sizi...
https://youtu.be/DKOcQA1m8VE
Sacma, darbe tesebbusunu gerceklestirenler gk baskanini yakalayip liderimiz ol, seni yeni kenan evren yapalim diyolar, kenan evren seriatmi getirdi? partileri kapatip tekrar acarak, hergun koltuk kavgasi yapmaktan sokaktaki insanin derdiyle ilgilenmeyen, karagoz hacivat oynayan siyaseti sildi...

bildirilerinde sikayet ettikleri sey siyasetcilerin fazla ideolojik olmasi, fethullah soyle kaka boyle kaka bi adam olabilir ama o adamin yalan attigini hic duymadim. Ilk gun, kimi arkadaslarininda bu isin icine katilmis oldugunu ama bunun kendileri tarafindan tertiplenen bir tesebbusu olmadigi gibi biseyler soylemisti diye hatirliyorum, halada ciddi bir delil bulunabilmis degil bulunduysa yazin. Cemaatin seriat diye bir amaci oldugunu duymadim ote yandan ordunun icinde orgutlenmeye calismak niyedir gizli tutulan bir niyeti gerceklestirmekmi onuda bilemiyorum... Bu yuzden kimbilir belkide evet şeriat gelecekti ancak batiya bu kadar angaje bir orgutun seriat yonetimi getirmesi bana gore biraz absurt geliyor...
Kesinlikle doğru önerme. Ve bunu demir yumrukla yaptıkları için, yıllar sonra gerçekleşecek karşı devrim çok kanlı olurdu. Fetö'nün ruhban konseyini indirmek zaman alabilirdi.

Sağcılar yine götü kurtarirdi da, bu şeriat ikliminde biz sol muhalifleri 80 darbesinden daha beter günler beklerdi. Ki daha neler neler, yeni Sivas katliamları, yeni maraşlar, yeni bahçelievler.

Bu yüzden, bu darbeye sokaklarda engel olanlara şahsen içten teşekkür ederim. Şeriat belasından kurtulduk.