bugün

Vatan için sokağa çıktığını söyleyenler devletten para istemesin.
ben ne bir ak partili vekili ne de akpli yandaşi rte yi sokakta görmedim.
bakkala vs gitmek için çıkmış olanlarda kabul görüyor mu sorusunu beraberinde getiren söylemdir. bıkmadınız lan her olaydan prim kasmaktan her olayda insanları fişlemeye çalışmaktan kutuplaştırmaktan. kurtuluş savaşı ülkeyi işgal eden yunana karşı fransıza karşı ingilize karşı verildi. 15 temmuzu gerçekleştirmeye çalışan şerefsizler o gücü ellerine nasıl geçirdi ? kendi silahlı kuvvetlerimiz nasıl oldu da ( ne oldu da ) kendi halkına kurşun sıkabilecek kadar ele geçirildi. bir kez şunu sorgulayın ondan sonra goy goya devam edersiniz.
aynen çıkanlarda para para diye ağlamasın.
çıksınlar da

ne kadar (bkz: sümbül ağa) varmış

görelim.

ohuh.
Saçma bir düşünce. Biz de sokaktaydik ama her konuda oldugu gibi olaylar sadece istanbul ve ankara'da cereyan ediyordu. Biz de sokakta çekirdek çitliyorduk. Ne yapsaydık yani? Sehrinde geceyi olaysiz geciren yurdun geri kalani vatan haini mi oldu simdi? Mal mısın la sen.
ahlak, adalet, sağduyu gibi değerler bile değişmişken vatanseverlik tanımın değişmesi şaşırtıcı değil.
Vallahi çıkmadım o şerefsizleri oraya yerleştirenler düşünsün ergenekon kumpası kuruldu ve oç it sürüsü kolayca ordunun kilit görevlerine getirildi kendinden olmayan harbiye öğrencilerini ve pilotları sahte raporlar ile harcadılar.

Sorumlular kulağının üzerine yattı...
vatan sevmek ne zamandan beri 15 temmuz da sokağa çıkmak oldu.
ağızlarıyla terör örgütüyle işbirliği halinde olduğunu itiraf eden sıçmık beyanı. sokağa çıksın da hangi taraftan olursa olsun vatansever he kurban? turp sıkayım vatansever tanımına senin!

sonraki bir hafta akşamları teravihlere yardırıp, kuduruk kuduruk bayrak sallayanlar en çok hangi taraftandı merak etmediniz tabii. darbeye kalkışan vatan hainleriyle 25 aralık 2013 e kadar içli dışlı olmak serbest ne de olsa?!
Ama 15 temmuzculara ne istese veren vatan haini yandaşları utanmadan desin.
O gün sokağa çıkıp gazi olanlar vaatler yerine getirilmediği için yürümek istemişler ama polis engeliyle karşılaşmışlar.demek ki her şey vatan degilmis onlar için.