bugün

Yazliktaydim bizim oralar pek karismamisti. Tam dışarı cikacagiz dışarı da asker yoktu bizde bekledik geri geldik. Ne yapalım.
Ankara'da, o sokaklarda darbeye karşı direniyordum. Hayatımda yaptığım en onurlu hareketti.
Kadıköy'de. Pendik e gelmem 4 saat sürdü.
evde bugünü düşünüyordum 'hiçbir şey olmicak aynı hayatımıza devam edecez seçim için..' felan filan işte.
Bahçede çay içiyordum.
Sokağa çıktık asker falan yoktu, komşularla haberleri izleyip sokakta çay içmeye devam ettik.
Evde yatıyordum.
Televizyondaki vahşeti izliyordum. Allahım dedim sabaha karşı artık ölmesin bu insanlar. Hayatımın en kötü gecesi .
tam evden çıkacakken kapının silme örümcek ağı olduğunu gördüm. benden önce eve gelip kontrol etmişler meğerse. bu mucizem sonrası yırttım. sonra iyisi mi tv'den takip edeyim dedim. uçaklar uçuyordu falan.
Meydanlardaydik. Bazi arkadaşlar da atm kuyruklarina benzinliklere dadanmışlardı. iste bunlar da bu ulkede bisey olsa suriyeliler gibi birakip kacar. O gece kimin ne mal oldugu ortaya çıktı.
Türkiye izcilik Federasyonunun Azerbaycan Wonderland 2016 Skaut Kampı na katılmak üzere yolda giderken tam Samsun'da kaldık resmi üniforma olduğu için bizide restoranın birine sakladılar sabah yeniden yola çıktık Artvin Hopa da Sinir kapısı kapalı olduğu için 3 gün bekledik ve Trabzon Rize Ayder Yaylasini gezdik ve Sınırı geçip Gürcistan'dan Azerbaycan'a Geçtik Kampa 3 gün geç kalsakta 7 gün orda kaldık hayatımın en heyecanlı macerasıydi ve Çok güzel arkadaşlar edindim.
evde yeni aldığım nargilemi fokurdatarak canlı yayında darbe izliyordum.
annemle yazlıkta klima altında oturmuş haber izliyordum. sonra telefon geldi zaten baktık bütün izinler iptal. e hâliyle eve dönmek zorunda kaldık. canım annemin işi sağ olsun.
filim izliyordum, sen de izle.

https://www.youtube.com/watch?v=tpQWE79ZskU
Biz meydandaydık tabi ki de. Hemde kimse ortalarda yokken. Henüz Mesaj verilmemişken. Merkezdeydik.