bugün

çok basittir.

beni reddeder misin diyeceksiniz?

reddederse reddetmiş olmasından ötürü son teklifinizi kabul etmiştir.

reddetmezse de çıkma teklifinizi kabul etmiştir.

beyin bedava...
+ merhaba.
- off kazım lütfen artık seni reddetmekten bıktım.
+ yok bu kez teklif etmeyecem ya.
- aaa ciddi misin ?
+ evet, ben gidiyorum demek için geldim.
- şu an çok sevindim, yolun açık olsun. nereye gidiyorsun peki ?
+ yeaaa mısır daki dedemden miras kalmış da, bir kaç milyon tl cik. onu teslim alacağım.
- aşkım benim, ne zaman dönersin.
daha güzel bir kız bulunmalıdır. huyları yada kişiliği önemli değildir. bu ilşkiyi sanki haberiniz yokmuş gibi davranarak 15 kez reddeden kızın gözüne sokun, daha sonrasında kızdan ayrılın. 16. kez hayır cevabını duymayacaksınız.
toplum olarak ne kadar sığ, ne kadar hastalıklı olduğumuzu kelimelerle ifade etmek zor. kadın/erkek hepimize paylar, kalıplar biçiliyor. maço fanteziler, arabesk saplantılar, kurtlar vadisi kafaları, ya benimsin ya kara toprağın nameleri pompalanıyor sabah akşam gazetelerde, televizyonlarda.

bu çevrede büyüyen, bu dayatılanların şekillendirdiği çarpık hayal dünyasına bir özne seçiyor manyağın biri sonra uğraş dur işte. ''hayır'' dense naz yapıyor anlıyor, ''git işine kardeşim'' dense onun da gönlü var diyor.
2. entryi okuyup da anlamayanlar için...

Önünde ağlarsan iki kuruşluk gururunu da yok etmiş olursun(hakaret olarak demiyorum bunu)
Kız yine reddeder. Öyle göt gibi de kalirsin.
Olmuyorsa olmuyordur.
benim önerim olan;

evde kalana kadar ısrar et pes edecektir.
ezik bir vaziyette karşısında ağlamaktansa gururunu ayaklar altına almaktansa ölcem dese bi damla su vermeyeceğim poposu kalkık kız modelidir, asla ısrar edilmemelidir, zaten kabul etse bile uzun sürmeyecek ilişkidir.
estetik ameliyatı.
15 kez reddedilmeyi naz sanan yazar beyanı. Etme 15te kalsın.
bir işe yaramayacak tüyolardır. vazgeçmen daha mantıklıdır, istese zaten tüyoya kalmadan gelirdi.
Seviyorsan git konusma. O ne lan konusma.
işe yarayacak tüyolardır.

kendini öldür.

(bkz: öteki dünyada kızlar teklif ediyormuş)
Ricciyle konuş dedirtecek hededir.
Sevdiği için mücadele etmeyi yanlış anlamak.