yazık oldu bu ablaya.
esenyurt'ta yakalandığına göre kesin torbacıymış amk.
Esenyurtta yakalanmış olduğunu varsayarsak hapishane ortamına alışması kolay olacak.

(bkz: içicisin tabi)
şimdi ağlar, adaletten falan bahseder. ama ünlü ya, şarkıcı ya, ona her şey serbest sanıyordu zaar. benim anlamadığım, aranırken klip çekmesi ve bunun da yayınlanması. ama zerre kadar üzüldüysem ne olayım. hem kullan hem sat; sonra da adaletin tecellisinden bahset. hadi bakalım şimdi kadınlar koğuşuna. artık orda bol bol şarkı sözü yazar.

deniz seki hayranları fena halde rahatsız. *
zaytung haberidir.
bugün gerçekleşmiştir. keşke hiç kaçmasaydı cezasının 6 ayını doldurmuştu şimdiye kadar.
niye kaçıyordu ki diye düşündürtür.

ne zamandır kaçıyordu lan hiç duymadım bile.
genç, güzel ve seksi bir kadının hayatının kararmasıdır.

üzgünüm...

kadın yapmış bir hata, içmiş, pişmanım demiş, tövbe etmiş. daha neyin peşindesiniz?
deniz seki'nin uyuşturucu satmaya ihtiyacı mı var?

siz deniz seki'yi yakalayacağınıza gidip okul önlerinde bonzai satan şerefsizleri, uyuşturucu baronlarını yakalasanıza.

50 kg esrar ile yakalanan başbakan(cumhurbaşkanı) yeğeni "içiciyim" diyor serbest kalıyor, ama maşallah bütün emniyet teşkilatı deniz seki'nin peşinde.

molotof atanların peşinden koşan yok, okul yakanların peşinden koşan yok. ama deniz seki için herkes seferber.

vay be deniz seki, sen ne zararlı insanmışsın böyle?

bir de buna sevinenler "ilahi adalet" falan diyenler var.
tabi alışmışlar adaletsizliğe, hukuksuzluğa. bir kadının hayatının karartılmasına "adalet" gözüyle bakıyorlar.

tabi, deniz seki güzel ya, seksi ya, erkeklerin başını döndürüyor ya, "oh olsun ona" değil mi amk kezbanları.

inşallah gerçek adalet yerini bulacak ve deniz seki kısa süre sonra tahliye olacaktır.
deniz sekinin uyuşturucuyla ilgisi yoksa esenyurtta ne işi var sorusunu akla getirir.
beklenen sondur.

kötüyüz tabi...
(bkz: cem uzan a hapis şoku)
yazık olmuştur. hakkında hala daha yok bayhan'ın yok nazire'nin ahı diyenler var. ilahi adalet dediğiniz olgu bu olmuyor. biri cinayet diğeri uyuşturucu kullanımı. ben ticaretini yaptığını düşünmüyorum ki ihtiyacı da yok. adaletsizliğin gırla olduğu memlekette aynı durumda ben de kaçıp; saklanmayı düşünürdüm.