en kısa surede yapılması gerekendır... bırılerı ıstedı dıye neden zorlama gunler uydurulur kı, ben neden bır seyler almak zorundayım o gun sevdıcegıme?

belkı ben ozel gun sevmıyorum... e sen alma kardesım defol gıt dedıgınızı duyar gıbıyım ama olmuyor ıste oyle... karsındakı kadın da ıstemıyorum dese de ılla bır sey beklıyor, mal gıbı kalıyorsunuz, alsanız baska bır dert almasanız baska bır dert...

kaldırın su tarıhı takvımlerden, subat bır gun daha eksık cekıversın, bır sey olmaz..
(bkz: 14 şubat yerine 29 şubatı özlemek) deliye hergün 14 şubat.
zaten kısa olan şubat ayının dahada kısalmasına neden olacak hadisedir..
1 şubat
2 şubat
3 şubat
4 şubat
5 şubat
6 şubat
7 şubat
8 şubat
9 şubat
10 şubat
11 şubat
12 şubat
13 şubat
15 şubat
16 şubat
17 şubat
18 şubat

(yeterınce uzun be!)
şubatın 29 çekmesine yarayacak eylemdir.
toplumsal ve psikolojik açıdan bir çok faydası olacaktır. öncelikle 29 şubatta doğduğu için yaşını 4e bölüp de söyleyerek aklınca espri yapan geri zekalılardan kurtaracaktır bizi.

artık yıllarda yani şubatın 29 gün olması gereken yıllarda ise 14 şubatı çevrim içi yaparak bu sorunu halledebiliriz. böylelikle 4 yılda bir yapılan dünya kupasıyla aynı konuma gelecektir sevgililer günü.

14 şubatın 4 yılda bir takvimlerde yer alması, 14 şubatta doğanların 29 şubatta doğanlar gibi espri yapmalarına neden olabilir. ama takvimlerden 14 şubatı kaldırdığımızda bir daha 14 şubatta hiç kimse doğmayacağı için maksimum 80 yıl sonra (veya sizin hesabınızla 20 yıl sonra) bu saçma espriyi yapan hiç kimse kalmayacaktır.

özet olarak; güzel günler bizi bekliyor arkadaşlar.