bugün

Sevgilisi olan insanların uydurduğu bi saçmalık türü.
bir kabotaj bayramı değildir .
Kesinlikle yalnız insanları tribe sokmak için yapılan bi gün.
hikayesi duymuştum 14 şubatın doğru mu bilmem;

bir papaz birbirini seven ancak kavuşamayan aşıkları kavuştururmuş. bu papaz bir gün ölmüş o evlendirdiği çiftlerde onu unutmamak ve anmak için böyle bir şey çıkarmış..
Tamamen para tuzağı olduğunu düşündüğüm gün. Hediye alınan sevgililer değil para kazanan dükkan sahipleri seviniyor.
Kapitalist düzenin para kazanma oyunları.
14 şubata yaklaşılınca güzel bir bahaneyle sevgiliden ayrılıp 14 şubat geçince tekrar başlayan kişinin açmış olması muhtemel başlık.
saçma gelir. sevgilim olmadığından avutuyorum kendimi çünkü. ama çok özeniyorum. lanet olsun kalbimi parçalıyor.
olmamalıdır bu saçmalık. 14 şubat nedir ya!
Pek sacmalik denemez zira sevgililer icin ozel bir gundur. Herkes butcesi dahilinde bir hediye alir. Sevgisiyle guzel zaman gecirilir. Nedendir bilinmez bu gunu bile hemen yahudilerin uydurdugu birsey diye yaftalariz. Sanki turkiyedeki tum tuccarlar yahudi. Hem yahudiler bile yapmış olsa ne olacak. Kutlayin iste. Hic durumunuz yoksa gidin sevgilinize ozel bir opucuk verin olsun bitsin. Hadi dagilin simdi. Lutfen kavga cikmasin.
müslümanlar tarafından çok da sallanmaması gereken sevgililer gününün bu kadar abartılması hali.

Sevgililer günü asıl olarak roma katolik kilisesindeki bir azizden gelmektedir.
st valentine day din adamı adına ilan edilen bir bayram günüdür.
Ne yazıkki günümüzde ticari amaç kaygısıyla kutlanır oldu. Kutlamayın kutlatmayın sevgilim beni yılda bir kez hatırlasa ne olacak bütün yıl önemsemiyorsa. Oyuna gelmeyin sevgili arkadaşlarım.
sevgilisi olmayan abaza yazar zırvasıdır.
çok saçma tabi götüme girerse çıkacağı yok. sevgilime hediye mi alayım mause mı alayım bilemiyorum... sanırım ikiside aynı önemdeler.
şu güne bir kere sevgilim varken yakalanmadığıma ve ya bunlar kapitalizm oyunları diye hayıflanmadığıma mı yanayım? yanlız olduğuma mı yanayım ya da böyle günleri kutlayanlara mı yanayım bilemedim.