bugün

Oğlunun eşcinsel olmasından korkup zorla fahişeyle yatmasını sağlayan babadır. Çocuğa bakın ki salakmış, ağlaya ağlaya annesinin yanına gitmiş...

Hakikaten babadır... Biz 14 yaşındayken kliplerle osbir çekiyorduk. kıvranıp duruyorduk...

http://www.milliyet.com.t...20zorla%20seks%20yaptirdi

Edit: Ben zorladım çocuğu sanki ne eksiliyonuz lan.
(bkz: Bizim zamanımızda böyle babalar yoktu)
14 yaşındayken kendi çükü kalkmayan babadır, ben çektim oğlum çekmesin serzenişinden başka birşey değildir.
(bkz: seksmezsen ölürsün oğlum)
(bkz: ben seksmezsem hepimiz ölürüz)
Sevişeceksin Ulaaaan diye kadir inanır nagraları atan babadır. cidden babadır.
çocuk istismarcısı babadır. bu kadar.
eşcinsel olduğundan korktuğu çocuğunun fahişeyle sevişirse hetero olabileceğiniz zanneden homofobik embesil. varsa böyle bir şey, o da eşcinseller tarafından tecavüze uğrayıp, gay olsun o zaman.
"sekse zorlamak" tabiriyle neyi kastettiğini açıklaması halinde hoş karşılanacak ya da linç edilecek babadır.

işin içinde zorlama olduğundan da kınadığımız babaıdr. bu baskı tam tersi etki de yapabilir, oğlu eşcinsel olabilir bunu da düşünemediğinden eğitimizsiz bir baba olduğunu anlarız. dikkate almamak lazım!
(bkz: sekerse tehlikeee)
(bkz: yapma rüştü)
çocuk ağlayarak anasına koştuğuna göre ibneliği tescillenmiş demek..
isim*-Mekan*-Zaman* yazmayan haberdir. gerçekliği tartışılmalıdır.

(bkz: benim babam da böyle olacaktı)
(bkz: dostum baba dedin ama herif pezevenk çıktı)
(bkz: 18 yaşına gelince zorla geneleve götürülen insan)

bak hatırladım yine.
babam bir gün beni bir kenara çekerek "oğlum çok para harcıyorsun. kerhaneye mi gidiyorsun?" demişti. yok baba töbe. demiştim yalandan. o sıra dostum bile vardı. ehu. şaka bir yana ne kadar utandığımı hiç unutamıyorum. o geldi aklıma. yüzüm kızararak yazıyorum bu entryi inanın. bir dönem zor geçti işte böyle. hoş babamın bu çıkışı eşeğin aklına karpuz kabuğu düşürmekte öte bir şey değildi. ama bu amca resmen eşeğin örekesine su kaçırmış.
babanın mesleği pezevenklik olabilir.çocuğun babasının yolunda yürümesi olasıdır.