bugün

ilk seti 25-18 fenerbahçe acıbademin üstünlüğü ile bitmiştir. ilk sete eda servisleriyle damga vurmuştur.
fenerbahçe acıbadem 25-17 ikinci seti de kazanmıştır. haydi kızlar uzatmadan bu sette bitirin bu işi ve kupayı alın.
son iki seti vakıfbak ın kazanması sonucu 2-2 olan maç. kusura bakmayın sarı melekler ama kızacağım 2-0 dan buraya getirmeyin artık yahu.
biraz sonra vakıfbank güneş sigortanın kazanacağı maçtır.neslihan sayesinde tabi ki o her zaman bir numaradır.
fenerbahçe'nin son seti alarak skoru 3-2 ye getirdiği ve aldığı maç. kupayı kimin alacağına altın set karar verecek.
altın seti fb 15-5 alarak türkiye kupasını da müzesine götürdüğü maç. helal olsun kızlar ve tabi ki gamova.
altın sette kalite farkının iyice ortaya çıkmasıyla sonucunda kupayı fenerbahçe acıbadem'in kazandığı maç. cannes'daki final four'dan sonra takımda bir konsantrasyon kaybı olacağı beklediğim bir olaydı. ancak bunun bu denli olacağını beklemezdim. normal şartlarda finaldeki 2 maçı da rahatlıkla 3-0 alabilirdik. ilk maçı yoktan yere 2-0'dan vermemiz olağandışı bir durumdu. vakıfbank'a da tebrikler, gerçekten üstün bir mücadele sergilediler ancak dediğim gibi kalite farkı mevcut.

tebrikler melekler. önce annem sonra siz yemin ederim.
benim izlediğim her maçta olduğu gibi bu maçtada fenerbahçenin kazandığı maçtır.mutfağa gittim biraz oyalandım 2-0 dı geldim 2-2 oldu son seti ve altın seti melekler(!) almış aldığı maçtır.
türkiyede de voleybol oynanıyormuş dedirten maç. iki takımda şahane oyun oynadı ancak adı uzun olan takıma sesleniyorum burdan. aslanlar, kaplanlar, imparatorlar 3 takım birleşmişsiniz 1 tane libero bulamamışsınız. manşet almayı bilmeyen libero mu olur lan. ne vurdularsa karşılayamadı gizem hanım.tebrikler fenerbahçe.
altın sette fenerbahçe acıbadem'in coşmasıyla kazanılan maç. yoksa pazar günkü maç gibi kazanacağı maçı vakıfbank güneş spora verebilirdi. tebrikler emeği geçen herkese.
altın setle birlikte fenerbahçe acıbademin aldığı maç olmuştur. sarı melekler kalplerimize indirmek üzereyken kupayı aldılar. bizleri mesut bahtiyar ettiler. ancak değinmeden geçemiyeceğim bir konu var; o da neslihan'la bütünleşmiş sakızı. yahu o nasıl iğrenç sakız çiğnemektir. sinir etti beni seyrederken.
bu maçla birlikte sarı meleklerin artık yorulduğunu görmüş olduk. set vermeye başladılar artık rakiplere.
ayrıca sarı melekleri her maçta destekleyen muhteşem taraftara da salonları canlandırdıkları için teşekkür etmeyi borç bilirim.
fenerbahçe acıbadem'in kaz<andığı ve ilk kez türkiye kupasını müzesine götürdüğü ma.
servis odaklı maçtı. ama türk voleybolcusunun ne kadar kötü manşet aldığını, servis karşıladığını da kanıtlandığı maçtı.
bu maç herkese ders niteliğindeydi.
neslihan tek başına takım gibiyken, fener'im bademim eda sahanın en iyisiydi bence.
ayrıca iki buçuk saat sürdü. ter akıtan herkese helal olsun.
fenerbahçe acıbadem in kupayı kazandığı maç olmuştur.ayrıca bu maç gösterdi ki fenerbahçe acıbadem de ne yaptığı belli olmayan seda takımdan uzaklaştırılmalı,iyi bir pasör takıma dahil edilmeli libero nihan yedeğe çekilip kaliteli bir yabancı libero takıma alınmalı.
yanılmıyorsam türkiye de ilk kez altın sete şahit olduğumuz maçın ardından sarı meleklerimizin kupaya uzandığı maç olmuştur. ilk maçtaki gibi 2-0 dan sonra arka arkaya 2 set verince ilk maçtaki kabusu tekrar mı göreceğiz diye bir korku oluşmadı değil ama özellikle fenerbahçe taraftarının müthiş desteği ile fenerbahçemiz önce tie-break setini, sonra altın seti alarak kupaya uzandı.

ayrıca maçı ntvspor dan yorumlayan alev anakök, her zamanki antifenerliliğini yine gösterdi bu maçta, fenerbahçe nin kazandığı her setten sonra "çok kalitesiz maç, heyecan yok" zırvaları, vakıfbank ın kazandığı setlerden sonra " süper maç, acayip çekişmeli" diye havalara uçması gözümüzden kaçmadı değil.

maçın en güzel görüntüsü ise aziz başkanın, fenerbahçe taraftarının tezahüratına tempo tutmasıydı.

ne diyelim; darısı 5 mayıs a.