bugün

An itibari ile 6-0 olan maçtır. Daha yarım saat var bitmesine ve akıllarda tek soru var.

Edit: Haaland'ın 5 gol attığı ve şampiyonlar liginde tek maçta en çok gol atan futbolcu ünvanını Messi ile birlikte paylaştığı maç. Bakalım rekor gelecek mi..

Edit2: Haaland oyundan alındı, rekor gelmeyecek (en azından bugün).
8 olmayacak.

Swh...
Insallah 9 olur.
8 olmaz o başka bir seviye ehehe.
city'nin 60. dakikada 6-0 önde olduğu şl son 16 turu rövanş maçı. bjk'nin rekor bu sefer kırılabilir. hadi yine iyisiniz bjkliler.
6 golün 5'ini haaland attı. hayvan amk.
An itibariyle Beşiktaş taraftarı;

görsel
7-0 oldu, maç bitti. Ulan yine 8 olmadı. Cidden bambaşka seviye bu ahahah.
görsel

De bruyne'nin attığı harika gol ile 7-0 sona eren maçtır.

Yok arkadaş olmuyor bir türlü..
orç Guardiola Messi’nin rekor kırılmasın diye çocuğu oyundan alıyor, üstüne “bu yaşta hedefsiz kalmasın diye aldım” diyor ahahaha tam bi orç ya.
Haaland Şampiyonlar Liginde 5 gol atmış. Messi'nin ŞL rekorunu kıracakken 65. dakikada teknik direktör oyundan almış. Benim Norveçli arkadaşlar kafayı yiyor. Büyük ipnelik cidden.
Pep Guardiola teroristtir.
Arkadaş iddada 0/0 vermişti, maalesef oynadım bende.
haalandın muhtemelen soyunma odasında guardiolanın keltoş kafasını duvarlara sürtüp kıvılcım çıkarttığı maçtır. adamı oyundan almasa 6 yı da atardı çok rahat maç buna çok müsaitti. sırf messisinin rekoru kırılmasın diye oyundan çıkardı sarı oğlanı.
arap lobisi ve keltoş yüzünden antipatik bulduğum takım. manchester kırmızıdır ve hiç bir zaman mavi olmayacaktır.
Vpn açılmadan izlenemiyormuş özeti.
City acımamış.
görsel