bugün

saat 04.13 te gerçekleşecek hadise tahminlere göre 80 bin kişi hakkın rahmetine kavuşacakmış.

edit:bir dost
ağzını hayra bi' yerini bayıra aç denilip allah korusun diye ilave edilesi deprem.
(bkz: ağzını hayıra götünü bayıra aç)
hayal gücünün kısıtlı olduğu önerme, gün, saat ve kaç kişinin öleceğini tahmin edebilirsiniz. peki ya depremin olmayacağını tahmin edebilir misiniz?
son 39 dakika kalmış olan hadise.
(bkz: müneccim boku yemek)
bir an görünce tedirgin edip boş yere heyecanlandıran can sıkıntısından doğan depremcik.
hiçbir dayanağı olmayan, insanları korkuya sürüklemeyi amaçlayan deli zırvası.
balon olacak hadise.
son 23 dakiaka kalmış olan hadisedir.
son 13 dakiaka kalmış olan hadisedir.
şakaysa komik ciddiyse daha da... değil lan ciddiyse sıçtın olum kahin. olur molursa deprem ilk sana girecektir yeminle.
bozcaada' dan hissedilmemiş depremdir. hissedilemediği kadarıyla şiddeti 6.8' dir. uzmanlar, artçıların yaşanabileceğini bu yüzden istanbul' dan bir an önce siktirip gidilmesi gerektiği konusunda vatandaşları uyarıyor.
elektirikler ve telefon hatları kesik, şebekeler yoğun.
ilk dakikalarda enkaz altından çıkan bir depremzede; ''turkcell' le bağlan hayata diyeni s.kerim bu saatten sonra '' diyerek cep telefonunu sallarken görüntülendi.
az önce yayına çıkan ahmet mete ışıkara; ''türkiye bir deprem ülkesi, depremle yaşamasını öğrenmınını...*'' derken uyuyakaldı.

gelişmelerle karşınızda olacağız.

(bkz: salla salla yer yerinden oynasın)
aslı astarı olmamasına rağmen, 04.13 ü beklememe sebep olan başlık. bekliyorum...bekliyorum...
duşumu aldım bekliyorum.
(bkz: ölümler çıplak gelir)
makatta kandilli bulunduran adam iddiasıdır.
2 dakika kalmıştır.
(bkz: teğet geçti)
bayağı tırsmama yol açmış atmasyonik olaydır. istanbul'da değilim, ankara'dayım fakat tırsmamın sebebi ise farklıdır. saat 04:13 yazmış atmasyonun sahibi. saate bi baktım saat tam da 04:13. "hadi len! atmasyondur bu." diyecekken sabah ezanı başlamaz mı? yemin ederim aklımı çıldırıyodum!
gerçekleşmeyen kehanet. iyi ki gerçekleşmemiştir. artık uyuyabilirim.
(bkz: çok komikmiş yönetici kardeş)
deprem için değil de yazar için 'baya salladı he' dedirten iddiadır.