bugün

yüksek bir ihtimalle internet filtresinin test aşamasından kaynaklanan bir durum. arıza falan hikaye.
bende vodafone'nun kulağını çınlatmıştım ama boş yere annelerini babalarını karıştırmışım işin içine yokmuş adamların günahı.
sadece bende var diye inceden bir panik atak yaşadığım herkeste olduğunu görünce ataktan çıktığım durumdur...

(bkz: elle gelen düğün bayram)
herkesde oldugunu görünce ohh be sadece bende yavaslama yokmuş dedigim önermedir.
her daim hızla açılan sitelerin gereksiz bir şekilde yavaşlamasıdır.
kimi şehirlerde sabah erkenden kimilerindeyse * 10 sularında başlayan yavaşlık...
kablo falan değildir aslında kopan, filtre takıyorlar her yanımıza haberimiz yok...
(bkz: 14 eylül 2011 uludağ sözlük ün kasması)
çok kötü bir durum türknete lanet okuyorum şuan.
proxy ile yaban ellerden dönüp dolaşıp sözlüğe girildiğinde yavaşlığın kaybolması yüzünden, konunun filtre testi olduğunu düşündüren olgu.
faturadan kesilmesi gerekir. aksi takdirde şerefsizliktir. madem yarım yamalak internet sağlıyorsun faturadan kes o zaman bunun bedelini. kısacası a.a.k ttnet.
(bkz: 14 eylül 2011 internetin yavşaması)
ttnet'in ebesini saygıyla anmama sebep olan yavaşlıktır.
"PC nin başında oturup söyleneceğine git şikâyetçi ol seninde bi katkın olsun ibne" dedirten
entryler birliği. Ulan kapçık ağızlılar kıçınızın üstünde oturup atıp tutmak kolay, klavye dayılığı kolay tabi git şikayetçi ol lan!
fiberoptik ağlarıyla avrupayı sarmıştık hani?
ttnetin fiber optik kabloları ile oynayan ahtapotların sebep olduğu yavaşlama durumu.
ttnet'in uyarısıdır. otu boku internet üzerinden yapmayı bir halt bellemiş devletimize ve milletimize, "akıllı olun, aklınızı alırım" demektedir. iş işten geçmeden bir şeyler değiştirilmelidir, diyor ve arkama bakmadan kaçıyorum.
newyork'da hissedilmeyen yavaşlıktır.
sorun bende sanıyordum ama sorun onlardaymış.
BAYA BiR YAVAŞTIR . bu entryi girdiğimi bile göremeyeceğim girdikten sonra sayfa yenilenecek ve " sayfa zaman aşımına uğradı " diyeceği için. inşallah girmişimdir bu entryi.
sadece ttnet'le alakalı bir sorun değil sanırsam. turkcell vınn'da da bir yavaşlama söz konusu.
iki dakikalık bir videoyu bir saatte izlememin sebebi. ne zaman eski hızına kavuşacak, merakla beklemekteyim.
geçmiş yavaşlamadır. modeme iki tepik attım birden hızlandı.
gerçekten çok hızlı internet ağına sahipmişiz bunu öğrendim.
Bodrumda da aynı, bugün epeyce yavaş.
superonline ı pek etkilemeyen yavaşlamadır.
güncel Önemli Başlıklar