bugün

valla ben bu olayda akp'nin nasıl bir fantazi kurduğunu anlayamadım.

bak yavrum, 30 bin fetocunun kellesini aldık, size dokunmuyoruz, uslu çocuk olun gibisinden bir şey mi acaba?

muhtemelen böyle bir fantazidir.
Eğer doğruysa (bkz: insan bazen gerçekten hayret ediyor).
Hep söylerim, bu ülkede herkesten çok teröristlerin ve hırsızların hak ve özgürlükleri savunulur.
(bkz: akppkk)
terör örgütüne yardım suçken nasıl başka yere alacaksın bu ne demek arkadaş. batıda mı örgütlensinler? ilginç yahu ülkeyi kimler yönetiyor. bence yanlış söyledi yani mantıklı yanı yok. evet.
Atanamayan vatan sever öğretmenlerin hakkını kim verecek.
Bir yandaş şöyle yazıyor:
--spoiler--
ama bu ogretmenler terorist degil. sadece pkklilar
--spoiler--

Bre rezil devlet eliyle devlete karşı terör örgütünü destekleyen öğretmen müsveddelerini savunuyorsun. Bunların beynini yıkadığı öğrenciler hendek kazıp dağa çıkıyor. Daha ne kadar terörist olacaklar.

Tanım: bir akpkk rezaletidir.
bunu yaymak lazım. böyle saçma bir şeye izin verilmemeli.
yorum yapmadan açtık başlığı ama görüyoruz ki göt kılları uğramamış buraya. bunun dışında az sayıda uğrayan olmuş ama onlarda "o öğretmenler mağdur, terörist değil onların zoru var" diye zırvalamış.

arkadaşım on binlerce kamu personeli görevinden uzaklaştırıldı fakat bunlar içinde hiç mağdur edilen var dediniz mi şimdi konu pkk olunca mağdur diye ağlıyor sunuz ?

bunun dışında yandaşların iddiasını da göz önüne alırsak iki ihtimal çıkıyor:

1) öğretmenler terörist be buna rağmen atılmıyor yani akp açık şekilde teröristleri koruyor. çok yorum yapmaya gerek yok durum belli.

2) öğretmenler terör örgütü mağduru olduğu için başka bölgelere atanıyor. bu durum daha berbat çünkü açık şekilde hükümet öğretmenlerin can sağlığını koruyamıyor demek ki. ayrıca bölgede öğretmen değişse bile teröristler yeni gelen öğretmenlere aynı kanaldan ulaşabilirler. demek ki siz teröristler ile mücadele edemiyor sunuz defolun gidin o zaman. istifa etmek çok zor değil.
cehennemin dibindeki öğretmen açığını giderecek atamadır.
bu şu demek, bize dokunanı yakarız, size dokunanı oyalarız.
atanamayan binlerce öğretmen dışarıda sınavdan sınava koştururken, vatanına çeyrek sevgi duymayan kişiye ikinci kez atanma hakkı veriliyor. emeği geçenlere soruyorum ; what are you doing?
bi dönem akpkk deniyordu. hdpkk diyerek unutturmuşlardı bunu. al hadi.
amk. açık açık söylüyorlar birde...

hay sizin çözüm ortaklığınızı...

ne mutlu akp'ye oy vermemiş olana, böyle kansızlıklara ortak olmuyorlar.
yine hukumetimizin yaptigi muhtesem islerden biridir. o kadar atanamayan ogretmen varken sen kalk bu pkklilari batiya sur. vallahi muthis akil. kim buldu acaba ?

yahu bu adamlar 1915'in ermenileri gibi degil ki ruslarla anlasma yapiyorlar diye surgun edesin. ogretmen bunlar. batiya gidince batidakinin beynine girmeye calisacak.
binlerce öğretmen atanmayı beklerken bunlar yaptığı kabul edilemez hataya rağmen öğretmenlik yapıp kendileri gibi terörist yeni nesiller yetiştirmekte serbetsler. yazıklar olsun.
https://www.change.org/p/...e&utm_medium=copylink Lütfen imzalayın.
Fetö ne ise pkk odur. Hatta pkk orospu çocukluğunda bir tık yukarıdadır. Bu çifte standartın sebebi nedir? PKK lı orospu çocuklarının vatan hainlerinden farkı nedir? Yeter ulan Atilla taş ile uğraşacağınıza katliamı başlatın. bıktım usandım artık. Gencecik kardeşlerimiz ölüyor. Ohal var. Neden bitirmiyorsun şu kanlı terör örgütünü...
inşallah sadece lafta kalmadan faaliyete dökülür.

zira bu orospu çocuklarına yüz verdikçe iyice tepemize bindiler.
amına koyım binali. 12345678901. 12345678
O kadar okuyup işsiz öğretmenler varken onların hala kalması ve okullarda çocuklarımızı kime emanet edeceğimizi şaşırır olduk.
Böyle bir şeyin yapılması asla doğru olmaz. Bu kendi yatağına yılanı yatırmak olur. Isırılırsın.
akp devrinin icraatlarından ....