bugün

türkiye saatiyle 18:00'de başlamış bundesliga mücadelesi. bayern munich'in stuttgart deplasmanında 2-2'yle berabere kalması ev sahibi ekibi tetikleyecektir diye ummaktayım. izlenmeye değer bol gollü geçmesi muhtemel karşılaşma. henüz kaka link bulunmamakta.
hoffenheim'ın sürpriz olmaktan çıktığı haftalarda bekleneni yapıp kazanmasını dilediğim maç. o yönetime şampiyonluk yakışır **
vedad ibisevic'ten gol beklediğim bundesliga maçı.. adam 18 gol attı bundesliga'da.. buralarda da var bir kral; neydi, okçu muydu?
schalke'nin 42. dakikada 0-1'i yakaladığı karşılaşma. hoffenheim hala uyanmadı...
Gerald Asamoah ile schalke'nin 0-1 öne geçtiği müsabaka.
schalke 04'ün 9 kişi kaldığı karşılaşma. hoffenheim hala bir gol olsun bulamamıştır. lan hiç olmazsa berabere bitirin be.

edit: canlı skor sitesinden takip ediyorum maçı. 10 dakika öncesine kadar 2 kırmızı kart var diyordu, şimdi 1 yazıyor. ben anlamadım arkadaş.
sonunda 1-1 olan maç. daha 20 dakika var. bastırın lan!
selim teber'in super bir friki golu ile beraberlik golunu hoffenheim adina attigi mactir. schalke'den iki oyuncu (jones ve engelaar) kirmizi kart gormesine ragmen hoffenheim galibiyet golunu bulamamistir.

selim teber macin adami secilmistir.
1-1 biten mac. 80. dakikadan itibaren 9 kisi oynayan schalke'ye hoffenheim'in salak sacma hücum etmesi yüzünden 2. golü atamamis oldugu mac. kuponumun da agzina sicmis mac ayrica.