bugün

evinde oturmakta olan yazar.
potansiyel katil.
Rakamları toplamı 31 yapan sayı.
Bir avm'nin sinema salonunda çalışan tanıdığı vasıtasıyla her cuma - cumartesi ve pazar bedava sinemaya giden yazar.
Toplayinca 40 sayısını vermiyor bu yazardan bir cacık olmaz.
kafasında beyin yerine b.k taşıyan insanımsı.
proto-kürt yazar.
zamanında öğretmenden dayak yemiş belli. Ulan inşallah babam dövmüştür.
ben de özledim dizisi için, ''başlamasına saatler kalan dizi'' demiş. her hafta saçma sapan bi şekilde kötülüyor bu diziyi ama ne hikmetse izleyenlerinden daha sıkı takip ediyor. trollükte zor iş be. bir de durmadan ''en büyük hobisi sivilcelerini patlatmak olan ergenlerin izlediği dizi'' diyor. demek ki kendi sivilceleriyle başı dertte olduğu için millete sarıyor. merak etme büyüyünce geçer o sivilceler abisi. *
muhtemelen oflu hocanın ''s*kin lan bunu, yapın bu iyiliği ona'' demecinde geçen yazardır.
işi gücü tam 00.00 da bebeğim olacak deyip, + oy almak için yalan yazmak olan yazar.
kürt olabilitesi olan yazar. 6-7 kere baba oluyorum diye entry girdi.
yer yer sıçsa da, çok iyi yazan bir vatandaş.
iğrençlikte sınır tanımayan yazar. ayrıca nickinin tersten cep numarası olduğundan şüpheliyim.

saçma sapan entryler giren işsiz yazarımsı.
5-6 tane bebeği olduğunu düşündüğüm yazar.
nicki sifre kombinasyonlarimdan birini hatirlatan yazar.
Ali ihsan varol hayranı çakma solcular ve klavye darbecileri tarafından hunharca eksi yağmuruna tutulan yazar.

Unutmayın; benim naciz sözlük hesabım elbet bir gün silinecektir ama yazdıklarım ilelebet yaşayacaktır.
Eve yeni gelen yorgun yazar.
(#22368295) yevmiyeli tim .
Şükürcülüğün dibine vurmuş yazar, tayyip in göt kıllarından biri daha.
amacının -1000 karmaya ulaşmak olduğunu tahmin ettiğim yazar. seve seve yardımcı olabilirim.
Bazı solcu sözlük yazarları gibi karma derdinde olmayan yazar. Dualarınız yeter.
yüksek ihtimalle bir öğretmeniyle sorun yaşamış ve bu sorun, bilinçaltında bir çöküntü yaratmıştır.

sonra "görürsünüz ulan! siz mi büyüksünüz ben mi, ananızı sikecem sizin!" deyip bu mesleğe lanet okumuştur.

gel gör ki bu kızgınlığının neticesi atomu parçalamak gibi bilimsel eylemler olamamış ve o da kıt kafasıyla maaş, tatil vb. yönlerden bu mesleği karalamayı kendine hayat amacı edinmiştir.

başka bir olasılık da; götünü yırtıp da atanamış, kart bir mezun olma ihtimalidir. ulan madem atanamıyorum o vakit sikertme var, deyip mesleği karalamaya başlamıştır.

(bkz: takıntı)
şifresi nicki, nicki' de şifresi olmuş yazardır.
güncel Önemli Başlıklar